Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Zprávy Třebíčský instagram v kraji zvítězil
Třebíčský instagram v kraji zvítězil PDF Tisk Email
Sobota, 27 Březen 2021 08:56

Po loňském hodnocení městských facebookových účtů, kdy ten třebíčský byl druhý nejlepší v České republice, přistoupil Kvalikom k hodnocení městských instagramových stránek. Zhodnoceny jsou aktuálně instagramové účty v rámci jednotlivých krajů.

Na Vysočině zvítězil třebíčský instagram. „Patří mezi nejlépe spravované městské účty. Velmi dovedně kombinuje prezentaci města jako turistického cíle, zejména příjemným archivem fotografií, a zároeň účet dobře slouží i místním obyvatelům. Ti jsou zapojováni do různých anket a originálních nápadů,“ stojí v hodnotící zprávě společnosti Kvalikom, která hodnotí městské instagramy podle deseti kritérií. Nejvyšší počet je padesát bodů, Třebíč získala 46 bodů. Kvalikom vyzdvihuje zejména stories, tedy příběhy účtu, vysokou informační hodnotu sdělení, kreativitu, interakci, frekvenci i rozmanitost obsahu i vysokou kvalitu fotografií.

„Místní obyvatele informujeme pomocí několika různých médií, oblíbený je Třebíčský zpravodaj, jehož nevýhodou je, že vychází pouze jednou měsíčně. Pro rychlé a okamžité informace slouží hlavně webové stránky města a také městský facebook a instagram. Každý informační kanál přizpůsobujeme jeho uživatelům tak, aby všichni našli přesně ty informace, které hledají a potřebují. Velmi mě těší, že nezávislá společnost nám potvrdila, že naše snaha o informovanost obyvatel jde správným směrem,“ uvedl starosta města Pavel Pacal.

Irini Martakidisová