Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality
Aktuality
Soutěž o výtvarný návrh výmalby podchodu na vlakovém nádraží má vítěze PDF Tisk Email
Pátek, 20 Červenec 2018 00:00

V pondělí 16. 7. proběhlo v Íčku Třebíč vyhlášení vítězného návrhu na výmalbu podchodu na vlakovém nádraží v Třebíči. Oceněny byly tři nejlepší z celkem 17 návrhů, které vytvořily týmy mladých kreativců. V rámci soutěže měli za úkol zpracovat téma Třebíč.

V prvním kole proběhlo hlasování veřejnosti na facebookových stránkách projektu a také v Íčku Třebíč. První tři návrhy s největšími počty hlasů postoupily do druhého kola, ve kterém již rozhodovala porota ve složení Bc. Jan Burda (Rada dětí a mládeže Kraje Vysočina), Ing. Petr Klimeš (Správa železniční dopravní cesty), Zdeněk Kučera, MGA. Aneta Schϋtz a za projektový tým Vendula Němcová a Lenka Palánová.

Celý článek...
 
Stíny 20. července PDF Tisk Email
Pátek, 20 Červenec 2018 00:00

Prostříhal oplocení

Policisté pátrají po pachateli, který poškodil oplocení v objektu v Okříškách. V době od středy 11. července do úterního odpoledne 17. července prostříhal oplocení u areálu společnosti. Pachatel tak způsobil škodu necelých pět tisíc korun. Místo činu policisté ohledali a zadokumentovali. V lokalitě provedli šetření. Případ dále šetří jako podezření ze spáchání přestupku proti majitelku. Po pachateli policisté pátrají.

Jana Kroutilová

 
Stíny 19. července PDF Tisk Email
Čtvrtek, 19 Červenec 2018 00:00

Poškodil Octávku

Policisté šetří případ poškození vozidla, ke kterému došlo v Třebíči. V neděli 15. července stálo na ulici Polanka zaparkované vozidlo Škoda Octavia, které pachatel v době mezi čtvrtou a šestou hodinou odpoledne poškrábal na přední kapotě. Majiteli automobilu tak způsobil škodu necelé čtyři tisíce korun. Místo činu policisté ohledali a zadokumentovali. V lokalitě provedli šetření. Poškození vozidla policisté šetří pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku. Po pachateli policisté pátrají.

Jana Kroutilová

 
Co ti úředníci dělají? Že by dovolená? PDF Tisk Email
Čtvrtek, 19 Červenec 2018 00:00

Uzávěrka Střítež


Protože občané netrpělivě čekají na informace o uzávěrce silnice ve Stříteži, posílám ty nejnovější. Opět se trochu posunul termín. Podle informací Kraje Vysočina: pokud v pondělí 23. července PČR schválí objízdnou trasu, úplná uzavírka bude od čtvrtka 26. července.


Irini Martakidisová

 
Soutěž o nejkrásnější květinovou výzdobu PDF Tisk Email
Středa, 18 Červenec 2018 08:34

Do 13. srpna se mohou pěstitelé a milovníci květin přihlásit do již 22. ročníku soutěže o nejkrásnější květinovou výzdobu v Třebíči.

Do soutěže se může přihlásit každý majitel či uživatel domu nebo bytu (provozovny) ve městě Třebíči, který bude mít v době vyhodnocování soutěže vyzdobenou fasádu domu živými květinami nebo pnoucími dřevinami. Tato výzdoba musí být viditelná z veřejného prostranství. Soutěž se vztahuje i na upravené neoplocené předzahrádky na veřejném prostranství.

Přihláška musí obsahovat: jméno, adresu, v případě domu o více bytových jednotkách přesné vymezení, o kterou část domu (okno, balkon, terasu) se jedná, telefonní spojení a podpis. Termín pro podání písemných přihlášek je nejpozději do 13. 8. 2018 na adresu Městského úřadu Třebíč,

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 654