Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Zprávy
Zprávy
Klienti Barevného světa byli v EDU PDF Tisk Email
Pondělí, 27 Září 2021 09:10

Denní centrum Barevný svět z Třebíče, které zaměstnává hendikepované, přivezlo výtečnou kávu a spoustu slaných i sladkých ručně vytvořených produktů pracovníkům JE Dukovany. Odpoledne si pak prohlédli samotnou elektrárnu. Zapojili se totiž do umělecko-terapeutického projektu neziskových organizací s názvem „Fotografiemi pro radost“.

V elektrárně Dukovany se už pátým rokem drží tradičně každý měsíc tzv. charitativní snídaně, při kterých energetici pomáhají neziskovým organizacím z regionu. Po nucené covid pauze si dnes dukovanští opět vychutnali příjemné snídaně z rukou klientů Barevného světa Třebíč. Během dvou hodin byly produkty vyprodané a tržba dosáhla částky 13 580 Kč.

Celý článek...
 
No konečně! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 23 Září 2021 09:27

Platba parkovného v Třebíči je jednodušší

Na všech placených parkovištích v Třebíči, provozovaných městem, mohou řidiči nově využít bezpečný a komfortní způsob bezhotovostní platby prostřednictvím aplikace MPLA, s možností kdykoliv a odkudkoliv si parkovací dobu prodloužit.

Služba MPLA je uživatelsky jednoduchá, lidé mohou platit platební kartou MasterCard, Visa a Americann Express, palivovými kartami CCS a Axigon (Shell Cards, Euro Oil), kartou MPLA, Twisto kartou, nebo lze využít jednorázové platby prostřednictvím Google Pay a Apple Pay. Pro platbu parkovného lze využít kromě webové aplikace i nativní aplikaci MPLA.IO, která je ke stažení v Google Play či App Store. Služba MPLA je navíc propojena s portálem Mapy.cz, takže lze snadno uhradit parkovné i z portálu či aplikace Mapy.cz.

Celý článek...
 
Očkování na pracovišti ČEZ využily desítky zájemců PDF Tisk Email
Čtvrtek, 23 Září 2021 07:47

Poprvé měli včera zaměstnanci Jaderné elektrárny Dukovany i dodavatelé možnost nechat se naočkovat přímo na pracovišti ČEZ vakcínou proti nemoci covid-19.

 

Mimořádnou příležitost využilo hned 73 zájemců, kteří si předem vybrali jednu ze tří druhů očkovacích vakcín. Další očkování proběhne v Dukovanech 20. října.

Možnost výběru očkovací vakcíny Johnson & Johnson, Moderna nebo Pfizer a její aplikace přímo na pracovišti byly hlavní motivací pro více jak sedmdesátku zájemců, kteří se nechali v úterý očkovat přímo v Jaderné elektrárně Dukovany proti nemoci covid-19. Očkování probíhalo od ranních 5:30 do 19 hodin. Čas byl zvolen tak, aby zaměstnanci mohli využít očkování už při odchodu z noční směny nebo před nástupem do práce i v jejím průběhu.

Celý článek...
 
Největší cvičení letošního roku v okolí EDU PDF Tisk Email
Středa, 22 Září 2021 08:19

V Jaderné elektrárně Dukovany dnes v poledne skončilo dvoudenní cvičení havarijní připravenosti, do kterého bylo zapojeno přes 1100 pracovníků ČEZ a dodavatelů, havarijní štáb a hasiči elektrárny. Už v pondělí dopoledne byl v okolí elektrárny slyšet zvuk havarijních sirén a v průběhu dnešního dne se zde pohybovali monitorovací jednotky. V okolí dalešické přehrady současně pěší rota aktivních záloh procvičovala ochranu objektů kritické infrastruktury. Obě cvičení dnes končí.

V pondělí v 9 hodin se v areálu jaderné elektrárny rozezněl zvuk kolísavého havarijního tónu, který mohli slyšet i obyvatelé okolních obcích. Následně velitel havarijního štábu nařídil cvičné ukrytí všech osob, které se v danou chvíli v elektrárně nacházeli. Přes tisíc pracovníků strávilo následující hodinu v sedmi krytech a na dvou shromaždištích, při dodržování všech preventivních opatření proti nemoci covid-19. Výjimku ze cvičení měli pouze pracovníci zajišťující bezpečný a spolehlivý provoz všech čtyř výrobních bloků elektrárny.

Aktualizováno Středa, 22 Září 2021 08:24
Celý článek...
 
Veletrh sociálních služeb PDF Tisk Email
Úterý, 21 Září 2021 20:37

 

V Třebíči bude osmý ročník veletrhu sociálních služeb

Ve středu 22. září se bude v Komunitním centru MORAVIA od 10 do 17 hodin konat už osmý ročník veletrhu sociálních služeb. Kromě přehlídky poskytovatelů soc. služeb si zde můžete koupit výrobky uživatelů soc. služeb, užít si taneční i hudební vystoupení, nebo si nechat bezplatně vyšetřit cholesterol, cukr a krevní tlak. Veletrh pořádá Město Třebíč, komunitní plánování sociálních služeb.

Irini Martakidisová

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 777