Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 7. prosince PDF Tisk Email
Sobota, 07 Prosinec 2019 10:10

Ukradl seniorce peněženku

V průběhu večera ze středy 4. prosince na čtvrtek okradl pachatel v Třebíči seniorku. Žena byla na kulturní akci v budově na Masarykově náměstí. Z kabelky, kterou měla žena při sobě, jí pachatel v nestřeženém okamžiku odcizil peněženku. Žena v ní měla kromě finanční hotovosti uloženou platební kartu, osobní doklady a další věci. Krádeží jí vznikla škoda přes dva tisíce korun. Případ začali po přijetí oznámení prověřovat policisté. Provedli šetření a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Po pachateli policisté pátrají.

Jana Kroutilová

 
Stíny 6. prosince PDF Tisk Email
Pátek, 06 Prosinec 2019 07:32

Řidička byla pod vlivem drog

Policisté odhalili včera na Třebíčsku řidičku, která usedla za volant pod vlivem drog. Ve středu 4. prosince jela po sedmé hodině večer s vozidlem Škoda Superb ve směru od Stříteže do Třebíče, kde ji na ulici Sucheniova zastavila policejní hlídka. Policisté provedli kontrolu. Dechová zkouška byla u ženy negativní, test na zjištění ovlivnění návykovou látkou ale ne. Test byl u ní pozitivní na amfetamin a řidička přiznala užití pervitinu. Policisté jí zakázali pokračovat v další jízdě. Lékařskému vyšetření se odmítla bezdůvodně podrobit a dopustila se tak dalšího přestupku. Policisté ženě zadrželi řidičský průkaz. Je podezřelá ze spáchání přestupku na úseku dopravy, který policisté šetří.

Jana Kroutilová

 
Stíny 5. prosince PDF Tisk Email
Čtvrtek, 05 Prosinec 2019 10:10

Měl přes tři promile

V úterý 3. prosince přijali policisté po desáté hodině večer oznámení, že se v Třebíči na ulici Brněnská nachází muž, který se chová nevhodně. Na místo vyjeli policisté situaci prověřit. Zjistili, že značně opilý muž nejprve znečistil dveře výtahu obchodního domu a následně chtěl ve výtahu přespat. Policisté muži při dechové zkoušce naměřili hodnotu přes tři promile alkoholu. Opilého čtyřicetiletého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Je podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku.

Jana Kroutilová

 
Stíny 4. prosince PDF Tisk Email
Středa, 04 Prosinec 2019 17:15

Řidič pod vlivem drog

O řidičský průkaz přišel včera dvaatřicetiletý muž, který řídil vozidlo pod vlivem drog. V pondělí 2. prosince jel po deváté hodině večer s vozidlem Peugeot v obci Menhartice, kde ho zastavila policejní hlídka. Policisté provedli u řidiče test na zjištění ovlivnění návykovou látkou s pozitivním výsledkem na marihuanu. Požití drog před jízdou muž přiznal. Dechová zkouška u něho byla negativní. Lékařskému vyšetření se odmítl bezdůvodně podrobit. Policisté mu na místě zadrželi řidičský průkaz a v další jízdě již nesměl pokračovat. Muž je podezřelý ze spáchání přestupků na úseku dopravy, které policisté šetří.

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Sobota, 07 Prosinec 2019 10:19
 
Stíny 3. prosince PDF Tisk Email
Úterý, 03 Prosinec 2019 08:03

Opilý vnikl do rekreační chaty

Ze spáchání trestného činu je podezřelý osmapadesátiletý muž, který v třebíčské zahrádkářské kolonii vnikl do chaty. V neděli 1. prosince přijali policisté před desátou hodinou dopoledne oznámení od občana s tím, že přistihl muže, který vnikl do chaty v lokalitě u rybníku Zámiš. Na místo ihned vyjela policejní hlídka. Policisté podezřelého muže dopadli, byl pod vlivem alkoholu. Policisté u něho provedli dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 1,36 promile alkoholu. Opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Místo činu policisté ohledali a zadokumentovali. Na základě šetření zjistili, že se podezřelý muž v sobotu odpoledne po rozbití skleněné výplně dveří vloupal do chaty, kde chtěl přespat. V objektu nic neodcizil, usnul na pohovce a druhý den ho zde zadrželi přivolaní policisté. Majiteli chaty vznikla škoda poškozením dveří. Na základě shromážděných důkazů sdělili policisté osmapadesátiletému muži z Třebíčska podezření ze spáchání přečinu porušování domovní svobody. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Sobota, 07 Prosinec 2019 10:19
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 564