Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 22. února PDF Tisk Email
Sobota, 22 Únor 2020 08:40

Řidič byl pod vlivem alkoholu

V pátek 21. února odhalili policisté v Třebíči muže, který řídil auto pod vlivem alkoholu. Devatenáctiletý muž jel s vozidlem Peugeot po silnici ve směru od ulice Vltavínská na Václavské náměstí. Po jedné hodině v noci automobil zastavila hlídka. Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku a naměřili mu hodnotu 1,32 promile alkoholu. Opakované zkoušky u něho ukázaly obdobné hodnoty. Opilému muži policisté zakázali pokračovat v další jízdě a na místě mu zadrželi řidičský průkaz. Požití alkoholu před jízdou přiznal. Řidič je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, případ policisté prověřují.

Jana Kroutilová

 
Stíny 21. února PDF Tisk Email
Pátek, 21 Únor 2020 08:08

Vypátrali kriminálníka

Ve středu 19. února vypátrali policisté čtyřiadvacetiletého muže z Třebíčska, po kterém bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Hledaného dopadli po šesté hodině večer v obci na Hrotovicku. Na muže byl na začátku února vydán soudem příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Celostátně hledaného muže policisté odvezli na oddělení policie k provedení nezbytných úkonů a poté jeho další cesta pokračovala ve směru do brněnské věznice.

Jana Kroutilová

 
Stíny 20. února PDF Tisk Email
Čtvrtek, 20 Únor 2020 08:05

Řídil pod vlivem alkoholu a drog

V úterý 18. února odhalili policisté v Třebíči řidiče, který byl pod vlivem alkoholu i drog. Jednačtyřicetiletý muž jel s vozidlem Renault Laguna ve směru od ulice Cyrilometodějská na ulici Zdislavina. Automobil policisté zastavili a provedli kontrolu. Řidič nepředložil řidičský průkaz. Při dechové zkoušce mu policisté naměřili hodnotu 1,07 promile alkoholu a opakovaná zkouška u něho ukázala hodnotu ještě vyšší. Také test na zjištění ovlivnění návykovou látkou byl u muže pozitivní, a to na marihuanu. Požití drog i alkoholu před jízdou přiznal, lékařskému vyšetření se ale odmítl bezdůvodně podrobit. Opilému muži policisté zakázali pokračovat v další jízdě. Řidič je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, případ policisté prověřují. Dále se jednačtyřicetiletý muž z Třebíčska dopustil dopravních přestupků, také ty policisté šetří.

Agresivního opilce zajistili

V úterý 18. února přijali policisté po jedenácté hodině večer na tísňové lince oznámení od ženy, u které vyhledala pomoc její známá.

Celý článek...
 
Stíny 18. února PDF Tisk Email
Úterý, 18 Únor 2020 08:33

Opilého zajistili

V sobotu 15. února zajistili policisté v Moravských Budějovicích opilého muže, který na ulici náměstí ČSA poškodil dopravní značení. Po půlnoci značku u přechodu pro chodce vyvrátil. Policisté devětačtyřicetiletého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti majetku a přestupku proti veřejnému pořádku, které policisté dále šetří.

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Sobota, 22 Únor 2020 08:42
 
Stíny 17. února PDF Tisk Email
Pondělí, 17 Únor 2020 08:18

Policisté se obracejí se žádostí o pomoc na případné svědky

Policisté z dopravního inspektorátu Třebíč prověřují okolnosti dopravní nehody, která se stala v sobotu 15. února v Jemnici a v souvislosti s šetřením okolností dopravní nehody a míry zavinění se obracejí se žádostí o pomoc na případné svědky.

Dopravní nehoda, při níž se střetl na vyznačeném přechodu pro chodce autobus s chodcem,  se stala 15. února v době okolo 17:57 hodin na silnici II/152 na  ulici Tyršova v prostoru křižovatky s ulicí Lípová před budovou  prodejny COOP v Jemnici. K dopravní nehodě došlo podle prvotního šetření tak, že jednapadesátiletý chodec přecházel přes silnici na ulici Tyršova ve směru chůze od místní komunikace ulice Lípová směrem k obchodu COOP a k přecházení využil vyznačený přechod pro chodce. Po silnici v tu dobu projížděl autobus značky Mercedes Intouro, který jel  po ulici Tyršova ve směru jízdy od ulice Budějovická směrem do centra města.  Došlo ke střetu autobusu s chodcem. Při dopravní nehodě došlo k vážnému zranění chodce, který byl vozidlem zdravotnické záchranné služby transportován do nemocnice v Brně.

Aktualizováno Sobota, 22 Únor 2020 08:42
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 576