Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 24. dubna PDF Tisk Email
Úterý, 24 Duben 2018 00:00

Opilého zajistili

V neděli 22. dubna zasahovali policisté v obci na Náměšťsku, kde v rodinném domě napadl muž svoji blízkou příbuznou. Přivoláni byli po jedné hodině v noci. Policisté učinili ihned po příjezdu na místo opatření, aby již nemohlo ze strany opilého muže docházet k dalšímu násilnému jednání. Napadená žena měla viditelná zranění. Policisté na místo přivolali zdravotnickou záchrannou službu, která ženu odvezla na ošetření do nemocnice. Opilý muž se choval agresivně, policisté ho zajistili, při dechové zkoušce muži naměřili hodnotu 2,73 promile alkoholu. Dvaačtyřicetiletého muže odvezli policisté na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Provedeným šetřením zjistili, že opilý muž po příchodu do domu ženu fyzicky napadl, mimo jiné ji udeřil pěstí do oblasti hlavy. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví, případ dále prověřují.

Opilý ležel v příkopu

V neděli 22. dubna přijali policisté před jednou hodinou v noci na tísňové lince 158 oznámení, že za obcí Stařeč leží v příkopu u silnice opilý muž, viditelné zranění neměl.

Aktualizováno Pondělí, 23 Duben 2018 20:48
Celý článek...
 
Stíny 23. dubna PDF Tisk Email
Pondělí, 23 Duben 2018 00:00

Řídil vozidlo a byl pod vlivem alkoholu

Policisté z obvodního oddělení Moravské Budějovice prováděli v rámci běžného výkonu služby dohled nad bezpečností a plynulostí silničního provozu. V sobotu 21. dubna dopoledne kolem půl desáté kontrolovali v Moravských Budějovicích řidiče osobního vozidla Škoda Felicia. Řidič projížděl s vozidlem po městě a na ulici Jemnická ho zastavili policisté, kteří muže vyzvali k předložení dokladů potřebných pro provoz a řízení vozidla a poté k provedení dechové zkoušky. Její výsledek byl pozitivní -  naměřena hodnota činila 1,20 promile alkoholu v krvi. Opakovanou dechovou zkouškou byla zjištěna hodnota 1,23 promile alkoholu v krvi. Dvaapadesátiletý řidič  s naměřenými hodnotami souhlasil a  na výzvu policistů se podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve ve zdravotnickém zařízení.  Další jízdu řidiči policisté zakázali a zadrželi mu řidičský průkaz. Muž je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Dana Čírtková

 
Stíny 21. dubna PDF Tisk Email
Sobota, 21 Duben 2018 13:22

Krádež jízdního kola

Policisté pátrají po pachateli, který v Třebíči odcizil jízdní kolo a majiteli tak způsobil škodu přibližně deset tisíc korun. V době od pondělního odpoledne 9. dubna do středy 18. dubna vnikl do bytového domu na ulici Zahraničního odboje. Vloupal se do sklepní kóje a odcizil z ní pánské kolo značky Specialized, model RH SPORT 29. Kolo bylo černé barvy s červenými ornamenty a bílými nápisy. Místo činu policisté ohledali, zadokumentovali a provedli v lokalitě šetření. Dále zahájili úkony trestní řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to přečinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody. Po pachateli a odcizeném jízdním kole policisté pátrají.

Jana Kroutilová

 
Stíny 20. dubna PDF Tisk Email
Pátek, 20 Duben 2018 07:03

Vloupání do sklepní kóje

Policisté pátrají po pachateli, který se v Třebíči vloupal do sklepní kóje. Ke spáchání činu došlo v době od úterního odpoledne 17. dubna do středečního poledne. Pachatel vnikl do bytového domu na ulici Fr. Hrubína a ve sklepních prostorech se vloupal do sklepní kóje. Odcizil různé potraviny a majiteli způsobil celkovou škodu přes devět tisíc korun. Pachatel se pokusil vniknout ještě do jiné sklepní kóje, to se mu ale nepodařilo. Místo činu policisté ohledali, zadokumentovali a provedli v lokalitě šetření. Dále zahájili úkony trestní řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to přečinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody. Po pachateli policisté pátrají.

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Pondělí, 23 Duben 2018 20:43
 
Stíny 19. dubna PDF Tisk Email
Čtvrtek, 19 Duben 2018 09:18

Výsledcích akce  SPEED MARATHON.

 

V rámci Krajského ředitelství policie kraje Vysočina zkontrolovali 331 vozidel. I přesto, že byla o akci i místech, kde budeme provádět policejní kontroly, veřejnost předem informována, policisté zjistili 89 dopravních přestupků, z nichž 81 vyřešili na místě uložením pokuty v příkazním řízení. Osm přestupků zadokumentovali a předají k vyřešení správnímu orgánu. V 79 případech policisté zjistili překročení nejvyšší povolené rychlosti, celkem 71 přestupků bylo vyřízeno uložením pokuty v příkazním řízení, zbývající přestupky budou oznámeny do správního řízení. V jednom případě policisté zjistili u kontrolovaných vozidel nevyhovující technický stav a ve dvou případech řidič nepoužili bezpečnostní pás.

 

Opilého muže policisté zajistili

Policisté v Moravských Budějovicích zasahovali včera v bytovém domě, kde opilý muž napadl svoji známou.

Aktualizováno Neděle, 22 Duben 2018 15:02
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 472