Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 17. srpna PDF Tisk Email
Sobota, 17 Srpen 2019 07:01

Snažil se ujet a nevyšel mu ani pokus o výměnu se spolujedoucí

Ujet se snažil čtyřiadvacetiletý řidič vozidla, který byl opilý a řídil přes uložený zákaz. Policisté automobil dostihli a zastavili. Podezřelému muži nevyšel ani hbitý pokus vyměnit se za volantem se svojí spolujedoucí. „Vydařenou“ dvojici policisté zajistili, muž je podezřelý ze spáchání dvou trestných činů a žena ze spáchání přestupku.

V obci Stařeč projížděla ve středu 14. srpna před devátou hodinou večer policejní hlídka obvodního oddělení Třebíč a policisté si všimli podezřelé jízdy vozidla Rover. Automobil se rozhodli zastavit a zkontrolovat, avšak řidič na znamení k zastavení nereagoval. Výzvy neuposlechl a místo toho, aby zastavil, se snažil bezohlednou jízdou ujet. Policisté vyjeli za ním a v krátké době automobil dostihli. Když se vozidlo dostalo v obci do slepé ulice, ještě smykem otočilo a poté řidiči, vzhledem k policejnímu vozidlu před sebou, nezbylo než zastavit.

Celý článek...
 
Stíny 16. srpna PDF Tisk Email
Pátek, 16 Srpen 2019 06:34

Řidič byl pod vlivem alkoholu

O řidičský průkaz přišel osmapadesátiletý muž, který řídil vozidlo pod vlivem alkoholu. Ve čtvrtek 15. srpna zastavili policisté před devátou hodinou dopoledne v Jaroměřicích nad Rokytnou automobil Renault Thalia jedoucí ve směru od obce Popovice. U řidiče provedli dechovou zkoušku a naměřili u něho hodnotu 0,73 promile alkoholu. Obdobnou hodnotu u něho ukázala také opakovaná zkouška. Požití alkoholu před jízdou muž přiznal. Policisté mu zadrželi řidičský průkaz a zakázali mu pokračovat v další jízdě. Řidič je podezřelý ze spáchání závažného přestupku na úseku dopravy, který policisté šetří.

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Pátek, 16 Srpen 2019 06:38
 
Stíny 15. srpna PDF Tisk Email
Čtvrtek, 15 Srpen 2019 07:14

Poctivci ještě nevymřeli

Díky poctivé nálezkyni se dostala ztracená peněženka zpátky jejímu majiteli. V úterý 13. srpna nalezla mladá žena v Třebíči peněženku, která na Komenského náměstí ležela na lavičce u stánku. Mimo jiné byla v peněžence finanční částka více než tři tisíce korun. Žena nález oznámila policii a policisté zjistili, že majitelem je muž z Moravskobudějovicka. Muž si po ověření, že se skutečně jedná o majitele, peněženku i s obsahem převzal.

Řidič byl pod vlivem alkoholu

Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky třiadvacetiletému muži z Třebíčska.

Celý článek...
 
Stíny 14. srpna PDF Tisk Email
Středa, 14 Srpen 2019 09:03

Ozbrojený muž ohrožoval účastníky taneční zábavy

Kriminalisté třebíčského územního odboru objasnili závažný případ, ke kterému došlo o uplynulém víkendu v Jaroměřicích nad Rokytnou. Opilý muž přišel na taneční zábavu ozbrojen nelegálně drženou střelnou zbraní a návštěvníkům vyhrožoval. Dvaašedesátiletý muž, opakovaně soudně trestaný recidivista, byl obviněn ze spáchání dvou trestných činů.

V sobotu 10. srpna byli policisté v Jaroměřicích nad Rokytnou po třetí hodině ráno přivoláni na místo konání taneční zábavy, kde se dle přijatého oznámení pohyboval podezřelý muž se střelnou zbraní, kterého jeden z pořadatelů zpacifikoval. Na místo vyjela ihned policejní hlídka. Po příjezdu policisté zjistili, že je podezřelý muž držen stranou mimo dosah zbraně. Ke zranění osob nedošlo.

Aktualizováno Sobota, 17 Srpen 2019 07:04
Celý článek...
 
Stíny 13. srpna PDF Tisk Email
Úterý, 13 Srpen 2019 08:32

Opilého muže policisté zajistili

V neděli 11. srpna byli policisté kolem osmé hodiny večer přivoláni do domu v Hrotovicích, kde dle přijatého oznámení napadal svoji známou čtyřiačtyřicetiletý opilý muž. Na místo vyjela policejní hlídka. Policisté muže zajistili a při dechové zkoušce mu naměřili hodnotu 1,94 promile alkoholu. Na základě šetření zjistili, že muž v bytě ženě vulgárně nadával a kopal do dveří. Na místo se navíc vracel, i když byl odtud vykázán. Opilého muže policisté odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění, je podezřelý ze spáchání přestupku proti občanskému soužití. Případ policisté dále prošetřují.

Jana Kroutilová


 

Aktualizováno Pátek, 16 Srpen 2019 06:38
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 545