Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 25. února PDF Tisk Email
Čtvrtek, 25 Únor 2021 10:19

Opilý řidič havaroval

V úterý 23. února došlo kolem půl druhé v noci na komunikaci v katastru obce Kuroslepy k dopravní nehodě. Dvaadvacetiletý řidič vozidla VW Passat dostal smyk, přejel do protisměru a dále mimo komunikaci, kde narazil boční částí do vzrostlého stromu. Po nárazu byl automobil odhozen ještě na další strom. Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob. U řidiče policisté při dechové zkoušce naměřili hodnotu 1,03 promile alkoholu. Obdobné hodnoty u něho ukázaly také opakované zkoušky. Místo nehody policisté ohledali a zadokumentovali. Muži zadrželi řidičský průkaz. Při nehodě vznikla škoda za bezmála sto tisíc korun. Případ policisté dále prověřují, zjišťují, zda se řidič nedopustil trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Šetří také dopravní nehodu.

Řidič je podezřelý z přestupku

V úterý 23. února odhalili policisté v Třebíč řidiče, u kterého ukázal provedený test přítomnost drog. Kolem půl šesté ráno jel muž s vozidlem BMW po ulici M. Majerové, kde ho zastavila hlídka.

Celý článek...
 
Stíny 24. února PDF Tisk Email
Středa, 24 Únor 2021 06:53

Poškození skleníků

Policisté pátrají po pachateli, který v Třebíči poškodil dva skleníky a způsobil tak škodu kolem osmi tisíc korun. Na ulici Nová poškodil skleněné výplně skleníků na zahradách dvou domů. Policisté provedli na místě šetření a ohledání. Případ šetří pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku, po pachateli policisté pátrají.

Jana Kroutilová

 
Stíny 23. února PDF Tisk Email
Úterý, 23 Únor 2021 07:08

Opilého policisté zajistili

V neděli 21. února přijali policisté po jedné hodině odpoledne oznámení o opilém muži, který se v domě chová násilně vůči své blízké. Do obce Želetava vyjela policejní hlídka. Policisté zjistili, že v bytě muž ženu slovně i fyzicky napadal a bránil jí v pohybu. Muž byl pod vlivem alkoholu, odmítal uposlechnout pokynů a jeho agresivita se stupňovala. Policisté ho zajistili, při dechové zkoušce muži naměřili hodnotu 2,36 promile alkoholu. Následně ho odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Třiačtyřicetiletý muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti občanskému soužití a přestupku proti veřejnému pořádku, případ policisté šetří.

Opilý řidič havaroval

V sobotu 20. února jel v časných ranních hodinách řidič vozidla VW Golf ve směru od Třesova na obec Okarec a při průjezdu zatáčky havaroval. Vjel do protisměru a následně mimo komunikaci na pole. Ke zranění osob při nehodě nedošlo. Policisté provedli u osmatřicetiletého muže dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 1,34 promile alkoholu.

Celý článek...
 
Stíny 22. února PDF Tisk Email
Pondělí, 22 Únor 2021 00:00

Řídil pod vlivem drog

Policisté z obvodního oddělení Náměšť nad Oslavou prováděli v pátek 19. února před šestou hodinou večer běžnou silniční kontrolu na ulici Třebíčská, při které zastavili automobil Volkswagen, který řídil devatenáctiletý muž. Policisté s mužem v rámci kontroly provedli zkoušku na zjištění přítomnosti alkoholu v dechu, která byla negativní. Dále pak policisté u muže provedli test na zjištění přítomnosti omamných či psychotropních látek, který byl pozitivní na látku amfetamin. Proto policisté muži zakázali další jízdu a celou událost zadokumentovali jako přestupek proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu, za který muži ve správním řízení hrozí pokuta a zákaz

David Linhart

Aktualizováno Čtvrtek, 25 Únor 2021 10:21
 
Stíny 19. února PDF Tisk Email
Sobota, 20 Únor 2021 10:12

Krádež propanbutanových lahví

Policisté pátrají po pachateli, který v obci Blatnice odcizil propanbutanové lahve. Ke krádeži došlo v době od pondělí 15. února do středečního odpoledne. Pachatel se vloupal do boxu na propanbutanové lahve umístěného před obchodem a odcizil čtyři desetikilogramové lahve. Škoda, kterou způsobil, byla předběžně vyčíslena na necelých šest tisíc korun. Místo činu policisté ohledali, zadokumentovali a provedli šetření. Dále zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže. Po pachateli a odcizených věcech policisté pátrají.

Opilého policisté zajistili

Ve čtvrtek 18. února přijali policisté po půlnoci oznámení od ženy, která měla obavu o svého partnera. Muž byl pod vlivem alkoholu, odešel z domu v Jemnici a z jeho jednání vyplynulo, že by si mohl ublížit.

Aktualizováno Středa, 24 Únor 2021 07:02
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 635