Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 27. května PDF Tisk Email
Sobota, 27 Květen 2017 00:00

Nehodu dodatečně oznámili

Policisté z dopravního inspektorátu Třebíč vyjížděli vyšetřovat okolnosti dopravní nehody, která se stala ve čtvrtek 25. května ráno kolem půl sedmé, ale policistům byla nahlášena dodatečně, protože  účastníci dopravní nehody se nebyli schopni na místě domluvit na míře zavinění. Policisté šetřením na místě zjistili, že řidič s osobním motorovým vozidlem Seat Toledo jel po silnici II/399 ve směru jízdy od obce Dalešice k silnici II/152. Po stejné silnici jel řidič s osobním motorovým vozidlem Peugeot 308. Při předjíždění došlo ke střetu obou vozidel. Ke zranění osob nedošlo. Dechová zkouška na alkohol v dechu nebyla z důvodu dodatečného oznámení dopravní nehody provedena. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna.

Celý článek...
 
Stíny 26. května PDF Tisk Email
Pátek, 26 Květen 2017 00:00

Vandal poškodil lak na vozidle

Policisté z obvodního oddělení v Třebíči dokumentují případ vandalismu. Dosud nezjištěný pachatel v přesně nezjištěné době, zřejmě v noci z úterý na středu, v Třebíči na ulici Kpt. Jaroše poškodil nezjištěným předmětem lak u zaparkovaného osobního vozidla Kia Sportage. Neznámý pachatel poškrábal na vozidle oba přední blatníky, pravé i levé přední dveře a pravé i levé zadní dveře. Majiteli vznikla hmotná škoda ve výši několika desítek tisíc korun. Policisté případ zadokumentovali a prověřují jej pro podezření ze spáchání přečinu poškozování

Dana Čírtková

 
Stíny 25. května PDF Tisk Email
Čtvrtek, 25 Květen 2017 00:00

Auto si vzal bez svolení majitelky

Policisté z obvodního oddělení v Moravských Budějovících prověřují případ neoprávněného užívání cizí věci. Z tohoto přečinu je podezřelý osmnáctiletý mladík, který se v úterý odpoledne bez vědomí majitelky zmocnil klíčů od jejího osobního vozidla Peugeot 307. S tímto vozidlem se pak vydal na cestu mezi Jemnicí a Moravskými Budějovicemi.  Zde byl zastaven a kontrolován policejní hlídkou. Policisté při kontrole zjistili, že mladík není držitelem řidičského oprávnění pro žádnou. Případ řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění policisté řeší jako přestupek.

Dana Čírtková

 
Stíny 24. května PDF Tisk Email
Středa, 24 Květen 2017 00:00

Z bagru a stroje zmizela nafta a nářadí

Policisté z obvodního oddělení v Třebíči prověřují případ krádeže, kterou má na svědomí neznámý pachatel. Ten se v průběhu uplynulého víkendu na staveništi protipovodňového poldru v Opatově na Třebíčsku vloupal do odstavených bagrů a nákladního automobilu. Z nákladního automobilu po odmontování víka z palivové nádrže odcizil téměř 200 litrů motorové nafty. U kabiny nákladního automobilu poškodil těsnící gumu u větracího okna spolujezdce, ale do kabiny vozidla nevnikl. Zloděj odcizil z pracovního stroje po předchozím vypáčení hrdla od palivové nádrže nejméně 120 litrů motorové nafty. Navíc u pracovního stroje vypáčil víko motoru a plastová dvířka od dvou beden na nářadí.

Aktualizováno Neděle, 28 Květen 2017 19:47
Celý článek...
 
Stíny 23. května PDF Tisk Email
Úterý, 23 Květen 2017 00:00

Řidič měl pozitivní test na drogy

Policisté z obvodního oddělení v Třebíči v rámci běžného výkonu služby dohlíželi v sobotu 20. května dopoledne na bezpečnost a plynulost silničního provozu. Krátce před desátou hodinou kontrolovali osobní vozidlo Citroen Saxo, které projíždělo z ulice Cyrilometodějská do ulice Smila Osovského. Policisté vyzvali řidiče k předložení dokladů nezbytných pro provoz a řízení vozidla. Poté řidiče vyzvali k provedení dechové zkoušky. Její výsledek byl negativní. Poté byl u řidiče proveden test na možné ovlivnění omamnými a psychotropními látkami. Test vykázal přítomnost amfetamin a marihuany. Devatenáctiletý řidič policistům doznal užití omamných a psychotropních látek. Policisté muže k provedení lékařského vyšetření spojeného s odběrem krve a moči, kterému se podrobil ve zdravotnickém zařízení v Třebíči. Policisté mu na místě zakázali další jízdu a zadrželi řidičský průkaz.

Dana Čírtková

 

Aktualizováno Čtvrtek, 25 Květen 2017 19:40
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 419