Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 18. června PDF Tisk Email
Pondělí, 18 Červen 2018 06:23

Krádež dřeva

Jemničští policisté pátrají po neznámém pachateli, který v době od 13. do 15. června, odcizil z volně přístupného lesního porostu, v katastrálním území Bačkovice, celkem třináct metrů krychlových smrkového palivového dřeva, nařezaných na metrová polena, čímž jejich majiteli způsobil škodu přes devět tisíc korun. Policisté případ zadokumentovali a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu krádeže, za který může pachatel strávit až jeden rok ve vězení.

Policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci

Třebíčští policisté žádají občany o spolupráci při objasňování události, ke které došlo o uplynulém víkendu v Třebíči. V autobusu jel opilý cestující, který měl konflikt s řidičem, policisté by v zájmu zjištění přesného průběhu a důležitých okolností události uvítali, kdyby se přihlásili další cestující z autobusu a dále dva lidé, kteří byli v prostoru zastávky a pomáhali muži ležícímu na zemi.

Aktualizováno Pondělí, 18 Červen 2018 06:31
Celý článek...
 
Stíny 14. června PDF Tisk Email
Čtvrtek, 14 Červen 2018 06:36

Pohřešovaného policisté vypátrali

V pondělí 11. června pátrali policisté v Třebíči po pohřešovaném muži, u kterého vzniklo podezření, že by mohl ohrozit svůj život nebo zdraví. O šestatřicetiletého muže ze Svitavska, který je v současné době ubytovaný v Třebíči, měl obavu jeho spolubydlící. Muž se do bytu nevrátil a z jeho předchozího jednání vyplynulo, že by si mohl ublížit. Oznámení o pohřešování muže přijali policisté před sedmou hodinou ráno. Zjistili všechny důležité dostupné informace a začali po pohřešovaném muži hned pátrat. Během necelé půl hodiny muže nalezli v blízkosti rybníka Barák. Byl ve špatném psychickém stavu a vzniklo podezření, že zkonzumoval množství léků. Policisté přivolali zdravotnickou záchrannou službu, zdravotníci muže převzali do péče. Při dechové zkoušce mu policisté naměřili hodnotu 0,14 promile alkoholu.

Opilého policisté zajistili

V pondělí 11. června byli policisté v Moravských Budějovicích přivoláni krátce po poledni k domu, kde opilý muž dle přijatého oznámení obtěžoval svoji přítelkyni.

Celý článek...
 
Stíny 13. června PDF Tisk Email
Středa, 13 Červen 2018 04:18

Policisté žádají veřejnost o spolupráci

Třebíčští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti muže, který se stal o uplynulém víkendu obětí nešťastné události. K úmrtí muže došlo při střetu s vlakem. Do současné doby se nepodařilo zjistit jeho totožnost a policisté se proto s žádostí o spolupráci obracejí na veřejnost.

K tragické události došlo v neděli 10. června na Třebíčsku. Ihned poté, co policisté přijali oznámení o úmrtí muže, vyjeli na místo nešťastné události. Provedli v lokalitě důkladné šetření, místo ohledali a zadokumentovali. Dále začali policisté okamžitě pátrat po totožnosti muže, kterou se na místě nepodařilo zjistit. Na základě šetření zjistili, že se v době před nešťastnou událostí muž pohyboval v okolí Náměště nad Oslavou. Ve městě ho zachytily kamery.

Aktualizováno Pondělí, 18 Červen 2018 06:26
Celý článek...
 
Stíny 12. června PDF Tisk Email
Úterý, 12 Červen 2018 05:40

Řidič byl pod vlivem alkoholu

Ze spáchání trestného činu je podezřelý čtyřiapadesátiletý muž z Havlíčkobrodska, který řídil vozidlo pod vlivem alkoholu. V neděli 10. června jel před desátou hodinou dopoledne v Třebíči s automobilem Mazda ve směru z ulice Míčova na ulici Jar. Heyrovského. Vozidlo policisté zastavili a provedli kontrolu. U řidiče naměřili při dechové zkoušce hodnotu 1,14 promile alkoholu. Požití alkoholu řidič přiznal, před jízdou popíjel pivo. V další jízdě již řidič nesměl pokračovat a přišel o řidičský průkaz, který mu policisté zadrželi. Dále se muž podrobil lékařskému vyšetření, při kterém mu byla odebrána krev. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, případ prověřují.

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Čtvrtek, 14 Červen 2018 06:38
 
Stíny 11. června PDF Tisk Email
Pondělí, 11 Červen 2018 06:50

Vypátrali hledanou ženu

Ve čtvrtek 7. června přijali policisté před jednou hodinou v noci oznámení, že se ve Střížově nachází neznámá žena, která hází kamínky do oken domu a chová se velmi hlučně. Na místo vyjela policejní hlídka situaci prověřit. Policisté po příjezdu ženu vypátrali, byla opilá a odmítala spolupracovat. Při dechové zkoušce jí naměřili hodnotu 1,66 promile alkoholu. Na základě šetření policisté zjistili, že se jedná o šestadvacetiletou ženu z Ostravska, po které bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Na ženu byl na začátku května vydán soudem příkaz k zatčení. Policisté ženu zatkli a po lékařském vyšetření ji umístili do policejní cely. Následně celostátně hledanou ženu eskortovali k soudu k provedení příslušného úkonu.

Opilého řidiče policisté zajistili

V pátek 8. června zastavili policisté v Moravských Budějovicích po půlnoci vozidlo Hyundai Getz, jehož řidič jel ve směru od náměstí ČSA na náměstí Míru.

Aktualizováno Středa, 13 Červen 2018 04:22
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 479