Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 22. června PDF Tisk Email
Sobota, 29 Červen 2019 00:00

Policisté dopadli lupiče z benzínky

Policisté velmi rychle objasnili loupežné přepadení čerpací stanice, ke kterému došlo v Náměšti nad Oslavou. Se zbraní v ruce si dva pachatelé vynutili vydání peněz a z místa utekli. Nebezpečné muže policisté vypátrali a zadrželi, oba jsou obviněni ze spáchání zvlášť závažného zločinu a na podaný návrh byli vzati do vazby.

Závažný případ pro policisty začal ve středu 19. června, když přijali po půl čtvrté ráno oznámení o přepadení čerpací stanice v Náměšti nad Oslavou. Pachatelé přistoupili k obsluze, přičemž jeden z nich držel namířenou střelnou zbraň, a požadovali vydání peněz. Překvapená obsluha čerpací stanice jim vydala finanční hotovost v řádu několika tisíc korun. Pachatelé peníze vzali, při odchodu ještě odcizili lahev alkoholu a z místa utekli.

Celý článek...
 
Stíny 25. června PDF Tisk Email
Úterý, 25 Červen 2019 08:29

Opilý spadl ze zídky

V pátek 21. června byli policisté v Náměšti nad Oslavou po deváté hodině večer přivoláni na ulici U Obory, kde se nacházel značně opilý muž, který budil veřejné pohoršení. Ze zídky obory nesrozumitelně křičel, následně na zídce ležel a poté z ní spadl. Při pádu se zranil. Na místo byla proto přivolána také zdravotnická záchranná služba. Policisté provedli u muže dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 2,51 promile alkoholu. Opilého třiatřicetiletého muže zdravotníci převezli na vyšetření do třebíčské nemocnice. Muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku, který policisté šetří.

Celý článek...
 
Stíny 24. června PDF Tisk Email
Pondělí, 24 Červen 2019 07:08

Střet motocyklu s autem

Ke střetu motocyklu s vozidlem došlo v sobotu 22. června v katastru obce Čáslavice. Po jedné hodině odpoledne jela čtyřiatřicetiletá řidička motocyklu Honda ve směru od Želetavy na Římov. V zatáčce přejela do protisměrné části komunikace, kde se střetla s vozidlem. Motocyklistka se při nehodě zranila a byla zdravotnickou záchrannou službou ošetřena. Policisté provedli u řidičů dechové zkoušky, při kterých u obou požití alkoholu vyloučili. Na vozidle a motocyklu vznikla předběžně vyčíslená škoda sto tisíc korun. Dopravní nehodu policisté šetří.

Jana Kroutilová

 
Stíny 21. června PDF Tisk Email
Pátek, 21 Červen 2019 08:26

Poškodil zámek u dveří vozidla

Policisté z obvodního oddělení Třebíč zadokumentovali poškození zámku u obytného vozidla a pátrají po neznámém pachateli, který na přesně nezjištěném místě v době od 16. června do 19. června nezjištěným předmětem poškodil zámek bočních dveří do obytného vozidla dále pak na pravé boční straně vozidla způsobil nezjištěným předmětem do laku vozidla rýhy a prohlubeň v délce půl metru. Dovnitř vozidla nikdo nevnikl. Majiteli vozidla vznikla poškozením celková škoda v předběžné výši 15 000 korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci.

Dana Čírtková

 

Aktualizováno Úterý, 25 Červen 2019 08:36
 
Stíny 20. června PDF Tisk Email
Čtvrtek, 20 Červen 2019 07:09

Vypátrali ho opilého

V úterý 18. června přijali policisté po deváté hodině večer na tísňové lince oznámení od ženy, která měla obavu o svého známého. Jednatřicetiletý muž zaslal prostřednictvím mobilního telefonu zprávu, ze které vyplynulo, že chce ohrozit svůj život. Policisté zjistili dostupné informace o muži a začali ho v Třebíči na vytipovaných místech hledat. Během přibližně půl hodiny muže vypátrali na ulici S. Osovského. Byl v pořádku, jen značně opilý. Při dechové zkoušce policisté muži naměřili hodnotu 2,22 promile alkoholu. Přivolali na místo zdravotnickou záchrannou službu a po vyšetření lékařem opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Pondělí, 24 Červen 2019 07:10
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 536