Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 19. října PDF Tisk Email
Pátek, 19 Říjen 2018 06:06

Agresivní útočník napadl na ulici náhodného muže

Kriminalisté třebíčského územního odboru objasnili v součinnosti s policisty obvodního oddělení násilný trestný čin, ke kterému došlo na začátku tohoto týdne v Třebíči. Agresivní útočník na ulici bezdůvodně napadl a zranil náhodného muže, který zde stál se svými přáteli. Podezřelého muže policisté zadrželi a skončil v policejní cele. Osmadvacetiletý muž byl obviněn ze spáchání tří trestných činů, jedná se o recidivistu, který má vzhledem ke svému věku za sebou již bohatou trestní minulost. Na podaný návrh byl obviněný muž vzat do vazby.

Případ pro třebíčské policisty začal, když přijali v pondělí 15. října před desátou hodinou večer oznámení o fyzickém napadení na Karlově náměstí. Do lokality, kde k útoku došlo, ihned vyjely policejní hlídky, na místě již zasahovali strážníci městské policie. Podezřelého muže, který se choval značně agresivně, policisté zajistili. Jednalo se o osmadvacetiletého muže z Prahy, který byl pod vlivem alkoholu. Při dechové zkoušce mu policisté naměřili hodnotu 1,62 promile alkoholu.

Celý článek...
 
Stíny 17. října PDF Tisk Email
Středa, 17 Říjen 2018 07:29

Řidič pod vlivem drog

V pondělí 15. října zastavili policisté v Třebíči před šestou hodinou večer vozidlo Mazda, které jelo ve směru od ulice Cyrilometodějská na ulici S. Osovského. U dvacetiletého řidiče provedli policisté test na zjištění ovlivnění návykovou látkou s pozitivním výsledkem na marihuanu. Dechová zkouška u něho byla negativní. Policisté muži zakázali další jízdu. Dále se podrobil lékařskému vyšetření, při kterém mu byl odebrán biologický materiál. Řidič je podezřelý ze spáchání závažného přestupku na úseku dopravy, který policisté šetří.

Jana Kroutilová

 
Stíny 16. října PDF Tisk Email
Úterý, 16 Říjen 2018 08:08

Řidič měl přes dvě a půl promile

Včera odhalili policisté v obci Želetava řidiče, který usedl za volant opilý. V neděli 14. října zastavila hlídka po deváté hodině dopoledne vozidlo Renault Thalia, které jelo po ulici 9. května. U zjevně opilého řidiče provedli policisté dechovou zkoušku a muži naměřili hodnotu 2,61 promile alkoholu. Opilý řidič přišel o řidičský průkaz, který mu policisté na místě zadrželi, a v další jízdě již nesměl pokračovat. Šestapadesátiletý muž je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, který policisté dále prověřují.

Seniorku vypátrali

V sobotu 13. října přijali policisté před půl jedenáctou dopoledne na tísňové lince 158 oznámení o pohřešování seniorky, která se nevrátila do místa bydliště v Třebíči. Třiasedmdesátiletá žena je nemocná a oznamovatelka o ni měla obavu.

Aktualizováno Pátek, 19 Říjen 2018 06:09
Celý článek...
 
Stíny 13. října PDF Tisk Email
Sobota, 13 Říjen 2018 00:00

Opilou ženu policisté zajistili

V pátek 12. října byli policisté v Třebíči před osmou hodinou ráno přivoláni do restauračního zařízení na ulici Nádražní, kde se dle přijatého oznámení nacházela značně opilá žena, která se chovala nevhodně. Policisté po příjezdu zjistili, že se jedná o jednašedesátiletou ženu. Nebyla schopna komunikace, samostatné chůze a neorientovala se v prostoru. Policisté u ní provedli dechovou zkoušku, při které ženě naměřili hodnotu 1,65 promile alkoholu. Značně opilou ženu zajistili a odvezli ji na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Úterý, 16 Říjen 2018 08:12
 
Stíny 12. října PDF Tisk Email
Pátek, 12 Říjen 2018 00:00

Na svoji dceru neplatí výživné

Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinu zanedbání povinné výživy pětačtyřicetiletému muži z Třebíčska, který neplatí výživné na svoji dceru. Vyživovací povinnost si na čtrnáctiletou dívku neplní od letošního února. Měsíčně má muž platit pět tisíc korun, od února ale částku postupně snižoval a následně již výživné neplatil vůbec. Celkově muž dluží přes třicet tisíc korun. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Při krádeži byl dopaden

Ze spáchání trestného činu je podezřelý sedmačtyřicetiletý muž z Brněnska, který se včera dopustil v Okříškách krádeže. Jedná se o opakovaně soudně trestaného recidivistu, který byl naposledy za majetkovou trestnou činnost odsouzen k trestu odnětí svobody a z věznice byl propuštěn v polovině letošního srpna.

Aktualizováno Pondělí, 15 Říjen 2018 07:45
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 498