Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 25. září PDF Tisk Email
Pondělí, 25 Září 2017 00:00

Vloupal se do sklepní kóje

Policisté z Náměště pátrají po pachateli, který se v pátek 22. září v odpoledních hodinách vloupal do sklepní kóje na ulici Husova v Náměšti nad Oslavou, ze které odcizil dvě jízdní kola značky Bergamont – každé v hodnotě deset tisíc korun. Dále pachatel způsobil škodu na poškození zámku FAB, který rozlomil. Majiteli tak neznámý pachatel svým jednáním způsobil škodu převyšující dvacet tisíc korun. Policisté v této souvislosti zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádeže vloupáním a porušování domovní svobody, za což pachateli v případě dopadení hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Vloupání do vozidla

Policisté z obvodního oddělení v Náměšti nad Oslavou pátrají po neznámém pachateli, který se v pátek 22. září v odpoledních hodinách vloupal u obce Jinošov do zaparkovaného osobního automobilu Škoda Roomster.

Celý článek...
 
Stíny 23. září PDF Tisk Email
Sobota, 23 Září 2017 11:04

Řídil auto opilý

Ve čtvrtek 21. září zastavili policisté v Třebíči po jedenácté hodině večer vozidlo Kia Carnival, které jelo po ulici Fibichova ve směru od ulice Koželužská. Řidič při kontrole nepřeložil řidičský průkaz. Policisté u něho provedli dechovou zkoušku, při které osmapadesátiletému muži naměřili hodnotu 1,06 promile alkoholu. Také obě opakované zkoušky ukázaly u řidiče hodnotu přes jedno promile alkoholu v dechu. Policisté opilému muži další jízdu zakázali. Řidič přiznal, že před jízdou popíjel pivo. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, případ policisté dále prověřují.

Neplatí výživné na svoje děti

Policejní inspektor sdělil  podezření ze spáchání přečinu zanedbání povinné výživy devětatřicetiletému muži z Prahy, který si neplní vyživovací povinnost na své dvě děti.

Celý článek...
 
Stíny 22. září PDF Tisk Email
Pátek, 22 Září 2017 06:30

Vzal si peníze, které mu nepatřily

Policisté objasnili případ, kdy majitel ztratil v Třebíči spoji peněženku. Muž, který ji našel, peněženku vzal, odcizil z ní peníze a peněženku na jiném místě zanechal, zde ji poté objevil další, tentokrát už poctivý, nálezce a peněženka se tak vrátila zpět majiteli.

K případu došlo v první polovině srpna. Před pátou hodinou večer šel po ulici Komenského muž, který ztratil svoji peněženku. Měl v ní uloženou finanční hotovost necelé dva tisíce korun, osobní doklady i doklady k vozidlu, platební kartu a další různé věci a písemnosti. Peněženku našel náhodný kolemjdoucí, který ji ale neodevzdal, místo toho si peněženku nechal, vzal z ní peníze a poté ji odhodil do poštovní schránky. Zde ji poté nalezl další muž, který odnesl peněženku na oddělení policie, kde ji odevzdal. Policisté kontaktovali jejího majitele, který si následně peněženku převzal. Dále začali pátrat po muži, který z peněženky vzal peníze. Provedli šetření a podezřelého se jim podařilo vypátrat.

Celý článek...
 
Stíny 21. září PDF Tisk Email
Čtvrtek, 21 Září 2017 08:48

Čtenáře rychle vypátrali

Policisté dopadli muže, který se v Třebíči vloupal do novinového stánku. Podezřelého muže vypátrali a zadrželi, je podezřelý ze spáchání trestného činu.

V neděli 17. září přijali policisté před půlnoci na tísňové lince 158 oznámení od muže, který uvedl, že se na ulici Demlova pohybuje u novinového stánku podezřelý muž. Na místo ihned vyjela policejní hlídka. Po příjezdu policisté zjistili, že u stánku je rozbité sklo, nikdo v okolí se ale nenacházel. Okamžitě začali po pachateli v lokalitě pátrat a velmi rychle ho nalezli. Třiadvacetiletého muže důvodně podezřelého ze spáchání trestného činu policisté zadrželi. Při dechové zkoušce mu naměřili hodnotu 1,08 promile alkoholu. Zadrženého muže odvezli na oddělení policie, kde byl po vyšetření lékařem umístěn do policejní cely. Místo činu policisté ohledali, zadokumentovali a zajistili stopy. Na základě šetření zjistili, že pachatel za použití nalezené dlaždice rozbil skleněnou výplň výlohy novinového stánku a vzniklým otvorem odcizil dětský kreslený časopis, který poté při útěku odhodil na zem.

Aktualizováno Sobota, 23 Září 2017 11:07
Celý článek...
 
Stíny 19. září PDF Tisk Email
Úterý, 19 Září 2017 09:39

Opilého policisté zajistili

V pátek 15. září nalezli policisté před pátou hodinou večer v Třebíči na ulici Sirotčí muže, který ležel bezvládně na chodníku. Šli hned zjistit jeho zdravotní stav. Muž neměl viditelná zranění, byl ale značně opilý. Policisté zjistili, že se jedná o pětatřicetiletého muže z Třebíčska. Při dechové zkoušce mu naměřili hodnotu 3,4 promile alkoholu. Muž nebyl schopen samostatné chůze ani srozumitelné komunikace. Policisté ho zajistili a opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

Opilci rušili noční klid

V neděli 17. září byli policisté v Třebíči po desáté hodině večer přivoláni na ulici Cyrilometodějská, kde se dle přijatých oznámení nacházely před domem opilé osoby, které se chovaly hlučně.

Aktualizováno Pátek, 22 Září 2017 06:43
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 440