Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 3. prosince PDF Tisk Email
Čtvrtek, 03 Prosinec 2020 00:00

Opilého muže policisté zajistili

V úterý 1. prosince přijali policisté po jedné hodině v noci oznámení o konfliktu, který vznikl mezi rodinnými příslušníky v domě v obci na Náměšťsku. Na místo vyjeli policisté situaci prověřit. Zajistili, že opilý sedmatřicetiletý muž dělal v domě schválnosti a ostatní svým jednáním obtěžoval. Při dechové zkoušce mu policisté naměřili hodnotu 2,49 promile alkoholu. Opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Je podezřelý ze spáchání přestupku proti občanskému soužití, který policisté šetří.

Jana Kroutilová

 
Stíny 2. prosince PDF Tisk Email
Středa, 02 Prosinec 2020 18:39

 

Opilý rozbil dveře

Policisté prověřují případ poškození skleněné výplně dveří, kterou rozbil značně opilý muž. V neděli 29. listopadu přijali policisté před čtvrtou hodinou ráno oznámení, že se v Třebíči u budovy v části Nové Dvory pohybuje podezřelý muž, který ničí majetek. Na místo ihned vyjeli policisté. Zjistili, že se jedná o osmadvacetiletého opilého muže. Vzhledem k tomu, že měl řezné zranění na ruce, byla na místo přivolána také zdravotnická záchranná služba. Policisté provedli šetření a zjistili, že muž opakovanými kopy a údery rukou rozbil skleněnou výplň dveří objektu, při čemž se zranil. Poškozením způsobil předběžně vyčíslenou škodu pět tisíc korun. Provedenou dechovou zkouškou mu policisté naměřili hodnotu 2,49 promile alkoholu. Muže odvezli zdravotníci na ošetření do třebíčské nemocnice. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví, případ dále prověřují. Muž se dále dopustil přestupku.

 

Srazila chodkyni

V pondělí 30. listopadu došlo v Třebíči ke střetu vozidla s chodkyní. Kolem páté hodiny večer jela osmašedesátiletá řidička vozidla Opel po ulici Brněnská ve směru od ulice Cyrilometodějská.

Celý článek...
 
Stíny 1. prosince PDF Tisk Email
Úterý, 01 Prosinec 2020 00:00

Řidič měl přes jedno a půl promile alkoholu

V sobotu 28. listopadu havaroval s vozidlem řidič, kterému policisté naměřili přes jedno a půl promile alkoholu. Kolem čtvrté hodiny odpoledne jel s automobilem Peugeot po silnici ve směru od Budíkovic na Třebíč. Při jízdě po rovném úseku komunikace vyjel na krajnici, strhl řízení do protisměru a vyjel do silničního příkopu, kde narazil do kmene vzrostlého stromu. Při dopravní nehodě se řidič zranil a zdravotnickou záchrannou službou byl převezen do třebíčské nemocnice na ošetření. U jednapadesátiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 1,65 promile alkoholu. Řidiči zadrželi řidičský průkaz. Místo nehody policisté ohledali a zadokumentovali. Na vozidle vznikla škoda přibližně za dvacet tisíc korun. Případ dále prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Jana Kroutilová

 
Podvodníci se vydávají za lékaře i americké vojáky PDF Tisk Email
Pondělí, 30 Listopad 2020 09:43

Virtuální přátelství na sociálních sítích může lidi finančně zruinovat

Ve virtuálním prostředí na nejrůznějších sociálních sítích nebo internetových seznamkách se občas pohybují podvodníci, jejichž jediným cílem je podvodným způsobem získat peníze od důvěřivých lidí. Pod rouškou naprosté anonymity, kdy si tito pachatelé vytvoří vlastní neexistující identitu, přitom útočí především na city svých obětí. Ženám nabízejí například seznámení s nezadanými charismatickými americkými vojáky nebo lékaři, kteří působí v zahraničních misích a touží po klidném životě. V některých případech k podvodnému vylákání peněz využívají různé legendy – například, že se ocitli ve složitých zdravotních nebo životních situacích a „hrají“ tak na city důvěřivých lidí, kteří jsou ochotni pomoci zcela neznámým lidem.

Celý článek...
 
Stíny 30. listopadu PDF Tisk Email
Pondělí, 30 Listopad 2020 00:00

Při krádeži byl přistižen

Ze spáchání trestného činu je podezřelý sedmačtyřicetiletý muž z Třebíčska, který byl přistižen při krádeži v obchodním domě. Jedná se o opakovaně soudně trestaného recidivistu, trest za majetkovou trestnou činnost si odpykal i ve věznici a v současné době je ve zkušební době podmíněného trestu, který mu končí až na konci tohoto roku. Přesto ve čtvrtek 26. listopadu přišel muž před šestou hodinou večer do třebíčského obchodu na ulici Znojemská a odcizil různé zboží v hodnotě necelý jeden tisíc korun. Prostorem pokladen poté prošel, aniž by za zboží zaplatil, a následně ho zastavil pracovník ostrahy. Muž odcizené zboží vydal. Přivolaní policisté ho odvezli na oddělení policie k provedení nezbytných úkonů. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu krádeže. Případ policisté dále prověřují.

Cyklista byl pod vlivem alkoholu

V pátek 27. listopadu jel před šestou hodinou ráno v Třebíči po silnici ve směru od ulice Sucheniova na ulici Jihlavská Brána na jízdním kole čtyřiačtyřicetiletý muž.

Aktualizováno Pondělí, 30 Listopad 2020 22:57
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 623