Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 28. září PDF Tisk Email
Úterý, 28 Září 2021 06:39

Řídil pod vlivem drog

V neděli 26. září jel řidič vozidla Audi před desátou hodinou dopoledne po silnici u obce Želetava. Automobil policisté zastavili a provedli kontrolu. Dechová zkouška byla u muže negativní, test na zjištění ovlivnění návykovou látkou ale ne. Test byl pozitivní na marihuanu. Lékařskému vyšetření se řidič odmítl bezdůvodně podrobit. Policisté mu na místě zadrželi řidičský průkaz. Další jízdu muži zakázali. Řidič je podezřelý ze spáchání závažného přestupkového jednání, které policisté šetří.

Jana Kroutilová

Aktualizováno Úterý, 28 Září 2021 06:43
 
Stíny 27. září PDF Tisk Email
Pondělí, 27 Září 2021 07:13

Opil se a havaroval

V neděli 26. září jel po druhé hodině ráno řidič vozidla Škoda po silnici ve směru od Rokytnic nad Rokytnou k obci Veverka. Po projetí mírné zatáčky nezvládl řízení automobilu, vyjel mimo komunikaci do svahu, kde havaroval. Při dopravní nehodě se řidič zranil a byl zdravotnickou záchrannou službou převezen na ošetření do třebíčské nemocnice. Policisté místo havárie ohledali a zadokumentovali. Na vozidle vznikla předběžně vyčíslená škoda 250 tisíc korun. U dvacetiletého muže provedli policisté dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 1,78 promile alkoholu. Obdobné hodnoty u něho ukázaly také opakované zkoušky. Řidičský průkaz nepředložil. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, případ policisté prověřují. Dopravní nehodu šetří.

Jana Kroutilová

 
Stíny 25. září PDF Tisk Email
Sobota, 25 Září 2021 08:07

Odcizil zboží v obchodě

Ze spáchání trestného činu je podezřelý sedmatřicetiletý muž z Brněnska, který odcizil v třebíčském obchodě zboží. Jedná se o recidivistu, který byl v minulosti za majetkovou trestnou činnost již opakovaně soudně trestán. Naposledy byl odsouzen k nepodmíněnému trestu odnětí svobody a z věznice byl propuštěn letos na jaře. Přesto muž v pátek 24. září odcizil v prodejně na ulici Kpt. Jaroše před devátou hodinou dopoledne svítilnu a prostorem pokladen prošel, aniž by zaplatil. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu krádeže, případ policisté prověřují.

Jana Kroutilová

 
Stíny 24. září PDF Tisk Email
Pátek, 24 Září 2021 08:53

Motocyklistka si ustlala ve stoce

Ve středu 22. září jela po sedmé hodině ráno osmnáctiletá řidička s motocyklem Keeway po silnici ve směru od Jaroměřic nad Rokytnou na Třebíč. Vlivem nepřiměřené rychlosti po projetí zatáčky vyjela mimo vozovku do silničního příkopu, kde havarovala. Při dopravní nehodě se řidička zranila a zdravotnickou záchrannou službou byla převezena na ošetření do třebíčské nemocnice. Dechovou zkouškou policisté u řidičky požití alkoholu vyloučili. Místo havárie ohledali a zadokumentovali. Na motocyklu vznikla škoda za přibližně deset tisíc korun. Nehodu policisté šetří.

Řidič je podezřelý ze spáchání přestupku

Ve středu 22. září zastavili policisté v Třebíči po deváté hodině dopoledne řidiče vozidla Audi, který jel po ulici Rafaelova.

Aktualizováno Úterý, 28 Září 2021 06:44
Celý článek...
 
Stíny 23. září PDF Tisk Email
Čtvrtek, 23 Září 2021 09:22

Řídil auto přes uložený zákaz

Ze spáchání trestného činu je podezřelý pětadvacetiletý muž, který řídil vozidlo, i když to má zakázáno, navíc byl řidič pod vlivem drog. V úterý 21. září jel po jedenácté hodině večer s automobilem Infinity v Třebíči po ulici Jar. Heyrovského. Při kontrole policisté zjistili, že řidičem je muž, který má od července na základě rozhodnutí městského úřadu vysloven zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel a usednout za volant by směl až příští rok na jaře. U řidiče zjistili policisté dále pozitivní hodnotu na návykové látky, test byl pozitivní na amfetamin, muž je tak podezřelý ze spáchání přestupkového jednání. Policisté muži zakázali další jízdu. Případ prověřují pro podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí.

 

Jana Kroutilová

Aktualizováno Pondělí, 27 Září 2021 07:18
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 667