Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny
Stíny
Stíny 15. února PDF Tisk Email
Pátek, 15 Únor 2019 10:08

Úmyslně poškodil domovní dveře

Ve středu 13. února po osmé hodině večer vyjížděli třebíčští policisté do ulice Vltavínská, kde se měl pohybovat opilý a agresivní muž, který tloukl a kopal do dveří jedné z tamních budov, které tím poškodil. Po příjezdu na místo policisté muže opakovaně vyzvali, aby zanechal svého protiprávního jednání, na což nereagoval. Z tohoto důvodu ho zajistili a přiložili mu pouta. Poté osobu ztotožnili jako třiatřicetiletého muže a provedli s ním dechovou zkoušku na z jištění přítomnosti alkoholu, která byla pozitivní a vykazovala hodnotu 1,92 promile. Jelikož muž neskýtal záruky, že ve svém jednání nebude pokračovat, tak ho policisté převezli na Protialkoholní záchytnou stanici do Jihlavy k Vystřízlivění. Následně případ zadokumentovali jako přečin výtržnictví, za který hrozí až tříletý pobyt ve vězení.

David Linhart

 
Stíny 14. února PDF Tisk Email
Čtvrtek, 14 Únor 2019 09:38

Opilce zajistili

V úterý 12. února přijala před desátou hodinou dopoledne zdravotnická záchranná služba a policisté na tísňové lince volání od zjevně opilého muže. Muž se dožadoval jejich příjezdu do obce na Hrotovicku s tím, že potřebuje pomoc. Zdravotníci i policisté na místo vyjeli, zjistili, že muž uváděl informace, které nebyly pravdivé, a ve skutečnosti nikdo pomoc nepotřebuje. To ale šedesátiletému muži nestačilo, dál opakovaně volal na tísňové linky, a to i když byl vždy upozorněn, že se dopouští protiprávního jednání, a navíc byl vulgární. Policisté opět na místo vyjeli a muže zajistili. Při dechové zkoušce mu naměřili hodnotu 2,9 promile alkoholu. Policisté opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Je podezřelý ze spáchání přestupku, který policisté šetří.

Řidič byl pod vlivem drog

V úterý 12. února zastavili policisté před devátou hodinou dopoledne u obce Rouchovany vozidlo Volkswagen Golf.

Celý článek...
 
Stíny 13. února PDF Tisk Email
Středa, 13 Únor 2019 09:05

Řidič byl pod vlivem alkoholu

V pondělí 11. února kontrolovali policisté po desáté hodině večer vozidlo Škoda Felicia, které jelo ve směru od Menhartic do obce Pálovice. U pětapadesátiletého muže provedli dechovou zkoušku a naměřili mu hodnotu 0,85 promile alkoholu. Také opakovaná zkouška u něho vykázala obdobnou hodnotu. Požití alkoholu před jízdou řidič přiznal. Policisté muži na místě zadrželi řidičský průkaz a zakázali mu pokračovat v další jízdě. Řidič je podezřelý ze spáchání závažného přestupku na úseku dopravy, který policisté dále šetří.

Jana Kroutilová

 
Stíny 12. února PDF Tisk Email
Úterý, 12 Únor 2019 09:26

Policisté vypátrali hledaného muže

V pátek 8. února vypátrali policisté v Třebíči třiačtyřicetiletého muže, po kterém bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Po jedné hodině odpoledne nalezli hledaného muže v restauračním zařízení na ulici Nádražní. Na začátku letošního roku byl na něho vydán soudem příkaz k zatčení. Muž byl opilý, policisté mu při dechové zkoušce naměřili hodnotu přes dvě promile alkoholu. Hledaného muže zatkli a odvezli ho na oddělení policie. Následně ho eskortovali k soudu k provedení příslušného úkonu.

Pád dvou řemeslníků z lešení

V pondělí 11. února přijali policisté po půl deváté dopoledne oznámení o zranění dvou mužů v obci Dukovany. Při provádění stavebních prací v budově společnosti došlo o pádu mužů z lešení.

Aktualizováno Pátek, 15 Únor 2019 10:11
Celý článek...
 
Stíny 11. února PDF Tisk Email
Pondělí, 11 Únor 2019 08:13

Posprejoval dům

Policisté z obvodního oddělení Hrotovice prověřují případ, ke kterému vyjížděli v pátek 8. února po sedmé hodině ráno do obce Jaroměřice nad Rokytnou. V ulici Čelakovského zde doposud neznámý pachatel z noci ze čtvrtka na pátek posprejoval fasádu jednoho z tamních rodinných domů, čímž majiteli nemovitosti způsobil škodu ve výši nejméně pět tisíc korun. Přivolaní policisté místo trestného činu ohledali, zajistili stopy a poté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci, za který v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

David Linhart

 

Aktualizováno Čtvrtek, 14 Únor 2019 09:49
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 517