Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Zprávy Další stavební práce v červenci omezí dopravu
Další stavební práce v červenci omezí dopravu PDF Tisk Email
Pátek, 03 Červenec 2020 07:31

Odbor dopravy a komunálních služeb informuje o dopravních omezeních v Třebíči, z důvodu různých stavebních a výkopových prací.

Rekonstrukce teplovodu

V termínu od 13. července do 7. srpna letošního roku bude probíhat rekonstrukce teplovodu na mostě v ulici Modřínová. V tomto termínu bude na mostě uzavřen chodník pro pěší. V souvislosti s těmito pracemi bude od 18. července od 6:00 do 19. července do 18:00 uzavřen úsek ulice Rafaelova, od křižovatky s ulicí Brněnská po křižovatku s ulicí Samešova. Objížďka pro vozidla do 12 tun bude obousměrně ulicemi Brněnská, Velkomeziříčská, a Samešova. Vozidla nad 12 tun budou úsek objíždět ulicemi Sportovní, Bráfova tř., Masarykovo nám., Komenského nám., Žerotínovo nám, ul. 9. května, U Kuchyňky a Táborská.

Výměna balkónů

V termínu od 15. července do 18. srpna bude z důvodu realizace stavebních prací při výměně balkonů v bytovém domě Kubišova 1170/5 uzavřen chodník a parkovací stání. Práce budou probíhat jen v pracovní dny, vždy od 7 do 17 hodin.

Letní kino

V Termínu od 20. do 31. července letošního roku bude uzavřena část veřejného parkoviště v ulici Kateřiny z Valdštejna, za zimním stadionem, z důvodu záboru pro kulturní akci Letní kino.

Rekonstrukce plynu

V ulicích Ruská, Arbesova, Hladíkova, Jiráskova a Pod Vodojemem budou v termínu od 7. července do 31. října probíhat výkopové a stavební práce při rekonstrukci plynu. Práce budou probíhat vždy od pondělí do pátku, od 7:00 do 18:00.

Po celou dobu, tedy od 7. 7. do 31. 10. bude uzavřen chodník v ulicích Jiráskova a Ruská. Maximálně 5 dní z termínu 7. – 18. července bude úplně uzavřena křižovatka ulic Arbesova a Ruská. Objížďka povede ulicemi Ruská, Hladíkova, Štefánikova a Arbesova.

Maximálně 3 dny z termínu 13. – 26. července bude uzavřena křižovatka ulic Hladíkova a Ruská. Objížďka povede ulicemi Ruská, Jiráskova, Schöllhornova a Hladíkova.

Maximálně 3 dny z termínu 13. – 26. července bude uzavřena část silnice v ulici Ruská, objížďka povede ulicemi Jiráskova, Schöllhornova a Hladíkova.

Tři dny z termínu 30. července až 7. srpna bude uzavřena křižovatka ulic Ruská a Jiráskova, objíždět se bude ulicemi Jiráskova, Schöllhornova, Hladíkova a Ruská.

27. – 29. července bude uzavřena část Ruské ulice, objíždět se bude ulicemi Ruská, Dreuschuchova, Štefánikova a Jiráskova.

Od 3. srpna do 8. září bude úplná uzavírka části silnice v Jiráskově ulici, objíždět se bude Ruskou a Dreuschuchovou.

Od 15. září do 31. října bude úplně uzavřena část ulice Pod Vodojemem.

Irini Martakidisová