Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Zprávy Cenu hejtmana získalo město Třebíč, bodovala také místní průmyslovka a Třebíčské centrum
Cenu hejtmana získalo město Třebíč, bodovala také místní průmyslovka a Třebíčské centrum PDF Tisk Email
Neděle, 21 Duben 2019 00:00

V již čtvrtém ročníku soutěže v oblasti společenské odpovědnosti bylo přihlášeno 29 subjektů v celkem čtyřech kategoriích (soukromý sektor do 250 zaměstnanců, soukromý sektor nad 250 zaměstnanců, veřejný sektor – obce a veřejný sektor – ostatní). V kategorii soukromý sektor bodovaly firmy B:TECH, Požární bezpečnost a První brněnská strojírna Velká Bíteš, ve veřejném sektoru získaly ocenění Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina a město Třebíč.

V kategorii veřejný sektor – obce získala 1. místo třebíčská radnice. „Městský úřad v Třebíči je otevřená a komunikující organizace, která poskytuje profesionální a efektivní službu občanům města, podporuje růst svých zaměstnanců a ve spolupráci s veřejností se podílí na všestranném rozvoji města Třebíče. A já chci poděkovat nejenom zaměstnancům úřadu, ale také Třebíčanům, kterým není jejich město lhostejné,“ uvedl starosta Třebíče Pavel Pacal, který od hejtmana Jiřího Běhounka cenu převzal.

 

Druhé místo v kategorii veřejný sektor – ostatní získala Střední průmyslová škola Třebíč, třetí místo vybojovalo Třebíčské centrum z. s.

Cenu hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost uděluje Kraj Vysočina za podpory partnerů: Krajské hospodářské komory  Kraje Vysočina,  KOUS Vysočina, z. s., a Vysočina Education, p. o., CZESHA – Unie školských asociací ČR.

Irini Martakidisová

 

Aktualizováno Pátek, 19 Duben 2019 09:02