Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Zprávy LIDL podpoří třebíčskou ZUŠku
LIDL podpoří třebíčskou ZUŠku PDF Tisk Email
Pondělí, 10 Prosinec 2018 06:58

Pokud půjdou dokončovací práce podle plánu, nová prodejna LIDL v Brněnské ulici bude otevřena v pondělí 17. prosince. Celý týden (17. – 23. 12.) zde zákazníci nakoupí většinu zboží s dvacetiprocentní slevou. Akce bude platit pouze v této nové prodejně.

„Otevření nové prodejny bude spojeno s podporou Základní umělecké školy v Třebíči. Byli jsme LIDLem osloveni, abychom vytipovali příjemce daru z řad školských institucí ve městě pro charitativní akci v první den otevření prodejny,“ uvedl starosta města Pavel Pacal. „Půjde o speciální akci pouze pro tuto prodejnu. Z každého nákupu nad 300 korun daruje LIDL 50 korun ZUŠ, která peníze využije pro vybavení učebny literárně dramatického oboru,“ doplnila tisková mluvčí LIDLu Zuzana Holá. Základní umělecká škola chce učebnu vybavit malým jevištěm s oponou, reflektory, paravánem a dalším drobným inventářem.

Nová prodejna bude otevřena od pondělí do soboty od 7 do 21 hodin, v neděli od 8 do 21.

„Domluvili jsme se se společností LIDL, že plocha parkoviště u obchodu bude bezplatně přístupná i pro parkování vozidel přes noc. Lidé tak budou mít kompenzaci za jedenáct parkovacích stání, které byly stavbou prodejny zrušeny,“ informoval místostarosta města Vladimír Malý.

Podle tiskové mluvčí LIDLu je součástí parkoviště také technická příprava pro případnou budoucí instalaci rychlonabíjecí stanice pro elektromobily. Nová prodejna je moderního typu s prosklenou částí fasády, širšími uličkami mezi regály a vnitřním vzhledem v dekoru světlého dubu, u pokladen budou velké odkládací plochy.

Irini Martakidisová