Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 8. července
Stíny 8. července PDF Tisk Email
Neděle, 07 Červenec 2019 15:24

Řídil pod vlivem drog

Policisté z obvodního oddělení Třebíč prováděli ve čtvrtek 4. července okolo osmé hodiny večer běžnou silniční kontrolu, při které zastavili osobní automobil Opel Astra, který řídil čtyřiatřicetiletý muž. Policisté s mužem v rámci kontroly provedli orientační test na zjištění přítomnosti omamných a psychotropních látek, který byl pozitivní na látku amfetamin. Z tohoto důvodu policisté muži zakázali další jízdu a na místě mu zadrželi řidičský průkaz. Poté událost zadokumentovali jako přestupek v dopravě, za který muži hrozí pokuta a zákaz činnosti spočívající v řízení motorových vozidel.

Ukradl na koupališti z auta peněženku

 

Policisté z obvodního oddělení Moravské Budějovice pátrají po pachateli, který v pátek 5. července okolo sedmé hodiny odpoledne odcizil z vozidla peněženku.

K události došlo u Nového rybníka v katastrálním území Moravské Budějovice, kdy pachatel rozbil u osobního automobilu Ford Focus okno u dveří řidiče a následně z vozidla odcizil peněženku s finanční hotovostí a osobními doklady. Přivolaní policisté místo trestného činu ohledali, zajistili stopy a případ zadokumentovali jako trestný čin krádež vloupáním, za který pachateli v případě jeho dopadení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

 

David Linhart

Aktualizováno Sobota, 13 Červenec 2019 06:51