Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 12. října
Stíny 12. října PDF Tisk Email
Pátek, 12 Říjen 2018 00:00

Na svoji dceru neplatí výživné

Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinu zanedbání povinné výživy pětačtyřicetiletému muži z Třebíčska, který neplatí výživné na svoji dceru. Vyživovací povinnost si na čtrnáctiletou dívku neplní od letošního února. Měsíčně má muž platit pět tisíc korun, od února ale částku postupně snižoval a následně již výživné neplatil vůbec. Celkově muž dluží přes třicet tisíc korun. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Při krádeži byl dopaden

Ze spáchání trestného činu je podezřelý sedmačtyřicetiletý muž z Brněnska, který se včera dopustil v Okříškách krádeže. Jedná se o opakovaně soudně trestaného recidivistu, který byl naposledy za majetkovou trestnou činnost odsouzen k trestu odnětí svobody a z věznice byl propuštěn v polovině letošního srpna.

Přesto muž ve středu 10. října přišel kolem čtvrté hodiny odpoledne do prodejny na ulici Boženy Němcové, kde odcizil salám, pomazánku a saláty. Zboží v hodnotě necelých sto korun schoval do tašky, kterou odložil u vchodu do prodejny. Poté přišel k pokladně, kde zaplatil za rohlíky a při odchodu si vzal tašku s odcizenými potravinami. Muže zastavil pracovník ostrahy a na místo byla přivolána policejní hlídka. Policisté sedmačtyřicetiletého muže odvezli na oddělení policie, kde mu sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

 

Jana Kroutilová

 

 

Aktualizováno Pondělí, 15 Říjen 2018 07:45