Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 14. června
Stíny 14. června PDF Tisk Email
Čtvrtek, 14 Červen 2018 06:36

Pohřešovaného policisté vypátrali

V pondělí 11. června pátrali policisté v Třebíči po pohřešovaném muži, u kterého vzniklo podezření, že by mohl ohrozit svůj život nebo zdraví. O šestatřicetiletého muže ze Svitavska, který je v současné době ubytovaný v Třebíči, měl obavu jeho spolubydlící. Muž se do bytu nevrátil a z jeho předchozího jednání vyplynulo, že by si mohl ublížit. Oznámení o pohřešování muže přijali policisté před sedmou hodinou ráno. Zjistili všechny důležité dostupné informace a začali po pohřešovaném muži hned pátrat. Během necelé půl hodiny muže nalezli v blízkosti rybníka Barák. Byl ve špatném psychickém stavu a vzniklo podezření, že zkonzumoval množství léků. Policisté přivolali zdravotnickou záchrannou službu, zdravotníci muže převzali do péče. Při dechové zkoušce mu policisté naměřili hodnotu 0,14 promile alkoholu.

Opilého policisté zajistili

V pondělí 11. června byli policisté v Moravských Budějovicích přivoláni krátce po poledni k domu, kde opilý muž dle přijatého oznámení obtěžoval svoji přítelkyni.

Po příjezdu na místo policisté zjistili, že čtyřiapadesátiletý muž ženu v bytě slovně napadal, vulgárně ji urážel a odmítal z domu odejít, i když byl k tomu opakovaně vyzýván. Policisté provedli u muže dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 2,61 promile alkoholu. Opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti občanskému soužití, který policisté dále šetří.

 

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Středa, 20 Červen 2018 06:59