Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 13. června
Stíny 13. června PDF Tisk Email
Středa, 13 Červen 2018 04:18

Policisté žádají veřejnost o spolupráci

Třebíčští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti muže, který se stal o uplynulém víkendu obětí nešťastné události. K úmrtí muže došlo při střetu s vlakem. Do současné doby se nepodařilo zjistit jeho totožnost a policisté se proto s žádostí o spolupráci obracejí na veřejnost.

K tragické události došlo v neděli 10. června na Třebíčsku. Ihned poté, co policisté přijali oznámení o úmrtí muže, vyjeli na místo nešťastné události. Provedli v lokalitě důkladné šetření, místo ohledali a zadokumentovali. Dále začali policisté okamžitě pátrat po totožnosti muže, kterou se na místě nepodařilo zjistit. Na základě šetření zjistili, že se v době před nešťastnou událostí muž pohyboval v okolí Náměště nad Oslavou. Ve městě ho zachytily kamery.

Na základě prvotního šetření policisté nezjistili, že by měla na úmrtí muže podíl další osoba. Přesnou příčinu a veškeré okolnosti jeho úmrtí policisté v současné době prověřují.

Muž byl ve věku kolem padesáti až šedesáti let, střední postavy, vysoký přibližně 170 centimetrů. Vrchní část hlavy měl bez vlasů. Kolem uší a v zadní části hlavy měl hnědé krátké vlasy. Muž měl tmavý plnovous. Na sobě měl oblečené tmavě modré přiléhavé kraťasy značky Kraft a tmavé tričko s krátkým rukávem. Obuv neměl, byl bosý.

Policisté žádají osoby, které muže na fotografii poznají nebo mají informaci, která by mohla přispět ke zjištění jeho totožnosti, aby se přihlásily na tísňové lince 158.

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Pondělí, 18 Červen 2018 06:26