Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 6. června
Stíny 6. června PDF Tisk Email
Středa, 06 Červen 2018 07:10

Sprejer ze Semilska poškodil Třebíč

Ze spáchání trestného činu je podezřelý dvacetiletý muž ze Semilska, který se v Třebíči dopustil sprejerství. V sobotu 2. června byl po sedmé hodině večer v Třebíči na nábřeží řeky u ulice Soukenická, kde poškodil tabuli naučné stezky zeleným nápisem. Dalšími sprejovými nápisy poškodil na trase na ulici Cyrilometodějská pilíř lávky přes řeku, omítku domu, popelnici, víko kanálu a dodatkovou tabulku dopravní značky. Podezřelého muže dopadli po činu strážníci městské policie. Přivolaní policisté odvezli dvacetiletého muže na obvodní oddělení k provedení nezbytných úkonů. Provedli ohledání a zadokumentování místa činu. Případ prověřují pro podezření z přečinu poškození cizí věci, ze spáchání kterého je muž podezřelý.

Hledaný skončil ve věznici

V pondělí 4. června byli policisté po desáté hodině večer přivoláni na ulici Krajíčkova v Třebíči, kde strážnici kontrolovali podezřelého muže, u kterého vzniklo podezření, že je celostátně hledaný.

Policisté zjistili, že se jedná o čtyřiadvacetiletého muže z Třebíčska, na kterého vydal minulý týden soud příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Muž byl značně opilý, při dechové zkoušce mu policisté naměřili hodnotu téměř tři promile alkoholu. Po vyšetření lékařem policisté hledaného muže odvezli do brněnské věznice

 

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Pondělí, 11 Červen 2018 06:55