Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 7. května
Stíny 7. května PDF Tisk Email
Pondělí, 07 Květen 2018 08:25

Dopravní nehody s účastí motocyklistů

V pátek 4. května došlo odpoledne na Třebíčsku ke dvěma nehodám s účastí motocyklistů.

Po druhé hodině odpoledne jel po komunikaci v katastru obce Jemnice devětadvacetiletý řidič motocyklu Yamaha. Začal předjíždět před ním jedoucí vozidlo Man, které v tu dobu odbočovalo vlevo, a došlo ke střetu. Při dopravní nehodě utrpěl motocyklista zranění a byl zdravotnickou záchrannou službou transportován do brněnské nemocnice. V nemocnici skončil také jeho spolujedoucí, šestadvacetiletý muž byl převezen do Nemocnice Třebíč. Policisté místo nehody ohledali, zadokumentovali a provedli šetření. Na poškozeném motocyklu a vozidle vznikla předběžně vyčíslená škoda přes sto tisíc korun. U obou řidičů policisté provedenou dechovou zkouškou požití alkoholu vyloučili. Dopravní nehodu dále šetří.

Při havárii se zranila mladá motocyklistka. Kolem třetí hodiny odpoledne jela v Okříškách na motocyklu Honda po ulici Cihelna.

Při projíždění přímého úseku najela řidička na štěrk, dostala smyk, který nezvládla, a havarovala. Při dopravní nehodě se motocyklistka zranila a zdravotnickou záchrannou službou byla na ošetření převezena do třebíčské nemocnice. Policisté provedli u ženy dechovou zkoušku, při které u ní požití alkoholu vyloučili. Na motocyklu vznikla škoda přibližně deset tisíc korun. Místo havárie policisté ohledali a zadokumentovali, dopravní nehodu dále šetří.

 

Jana Kroutilová

 

Aktualizováno Úterý, 15 Květen 2018 07:21