Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 9. ledna
Stíny 9. ledna PDF Tisk Email
Úterý, 09 Leden 2018 08:57

Ohrožoval hosta plynovou pistolí

Policisté prověřují případ, ke kterému došlo včera v objektu zimního stadionu v Třebíči. V neděli 7. ledna vznikl v průběhu hokejového utkání konflikt mezi diváky. Následně jeden z účastníků konfliktu, devětačtyřicetiletý muž, přišel do restaurace, která se v objektu nachází, držel plynovou pistoli a ohrožoval s ní muže, který zde seděl. Poté vyšel ven. Na místě zasahovali strážníci městské policie a podezřelého muže zajistili. Ke zranění napadeného muže nedošlo.

 

Přivolaní policisté odvezli podezřelého devětačtyřicetiletého muže na oddělení policie k provedení nezbytných úkonů. Plynovou pistoli zajistili. Dále policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze dvou trestných činů, a to přečinu nebezpečného vyhrožování spáchaného se zbraní

 

Našel granát

V pátek 5. ledna přijali policisté před čtvrtou hodinou odpoledne oznámení od muže, který nalezl v lese v katastru obce Chotěbudice munici. Na místo vyjela policejní hlídka, která okolí nálezu zajistila do příjezdu pyrotechnika. Policejní pyrotechnik munici identifikoval jako ruční granát F1 bez zápalky. Munici odvezl k provedení odborné likvidace.

 

a přečinu výtržnictví.

 

Jana Kroutilová

Aktualizováno Pátek, 12 Leden 2018 09:33