Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 21. května
Stíny 21. května PDF Tisk Email
Pátek, 21 Květen 2010 05:24

Lupiči zase řádili

Dne 19. května v dopoledních hodinách došlo v obci Smrk k vloupání. Neznámý pachatel nejprve vnikl na zahradu domu a z přístřešku v průjezdu odcizil motorovou pilu. Poté vnikl bez použití násilí do chodby rodinného domu a zde po překonání dveří do jeho obytné části. Dům prohledal, a protože nic nenalezl, odcizil alespoň dálkový ovladač od televize. Škoda byla vyčíslena na více jak deset tisíc korun.

 

 

V nočních hodinách z 15. května na 16. května došlo v Náměšti nad Oslavou ke krádeži. Neznámý pachatel využil toho, že majitel domu nechal v zámku dveří klíče. Vnikl do domu a prohledal ho. Na stole nalezl klíče od vozidla Škoda Felicia, které si vzal. S jejich pomocí pak odjel s vozidlem, které bylo zaparkované na vjezdu do garáže. Vzniklá škoda byla vyčíslena na dvacet tisíc korun.

Druhý den policisté odcizené vozidlo vypátrali v blízkosti místního nádraží a předali ho majiteli. Po pachateli pátrání i nadále trvá.

 

V noci z 18. května na 19. května došlo v Třebíči na Dělnickém náměstí k vloupání. Neznámý pachatel se zde vloupal do nákladního prostoru zaparkovaného nákladního automobilu poté, co poškodil krycí plachtu. Z plošiny poté odcizil několik svítidel v hodnotě šest tisíc korun. Při tom způsobil škodu ve výši téměř čtyřicet osm tisíc korun.

 

Krádež z batohu

Dne 19. května v dopoledních hodinách došlo v Třebíči na ulici Znojemská v obchodním domě ke krádeži. Neznámý pachatel zde využil nepozornosti třicetiletého muže a z batohu mu po otevření zipu odcizil peněženku i s doklady.  Majiteli vznikla škoda pět set korun.

 

René Novotný

Aktualizováno Pondělí, 24 Květen 2010 06:52