Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 15. března
Stíny 15. března PDF Tisk Email
Pondělí, 15 Březen 2010 11:31

Policisté šli po horké stopě

Dne 15. března o půl třetí ráno uviděl vlakvedoucí v Třebíči na vlakovém nádraží neznámého muže, jak sprejuje na vlakový vagón nějaké obrazce. Na nic nečekal a řekl výpravčímu, ať zavolá na policii. Na místo okamžitě vyrazili policisté. Od vlakvedoucího získali popis pachatele a na „horkou„ stopu nasadili služebního psa. Pes je pak neomylně vedl až před řadový dům na ulici Hasskova. Policisté tedy zajistili východy z domu a po chvíli vyšel muž, který odpovídal popisu a kterého také štěkáním označil služební pes. Muže zadrželi, a protože u něj nalezli předmět doličný v podobě sprejů, válečků na malování a rukavic, nezbylo tomuto pětadvacetiletému muži z Třebíče nic jiného, než se k činu přiznat. Škoda, kterou způsobil, byla vyčíslena na jeden tisíc dvě stě korun a hrozí mu trest v podobě odnětí svobody až na jeden rok.

Vloupání do skladu

Dne 13. března ve tři hodiny ráno došlo v Třebíči na ulici Hrotovická k vloupání. Neznámý pachatel zde po překonání okna vnikl do kanceláře, odkud se pak následně dostal do skladů firmy. Zde odcizil zatím přesně neustanovené množství zboží. Při vloupání poškodil i zabezpečovací zařízení a způsobil škodu více jak třicet jedna tisíc korun. 

 

Prochlastal lexus

Dne 13. března v brzkých ranních hodinách se na policii obrátil sedmatřicetiletý muž z Třebíče. Oznámil, že pohřešuje své vozidlo tovární značky Lexus. Toto zapůjčil svému kamarádovi, ale nemůže si vzpomenout, kde k tomu došlo, ani komu vozidlo půjčil a na jak dlouho. Svoji vinu na tom měl i alkohol, neboť muž nadýchal 3,92 promile alkoholu. Policisté po vozidle vyhlásili pátrání a oznamovatele poslali domů vystřízlivět.

 

Vloupání do restaurace

Dne 14. března v nočních hodinách došlo v Třebíči na ulici Okrajová k vloupání do restaurace. Neznámý pachatel zde po překonání vstupních dveří vnikl do restaurace, kde ze zásuvky barového pultu odcizil peněženku s finanční hotovostí. Celková škoda byla vyčíslena na dvacet čtyři tisíce korun.

René Novotný

Aktualizováno Středa, 17 Březen 2010 07:55