Banner

TopBanners

Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 5. února
Stíny 5. února PDF Tisk Email
Pátek, 05 Únor 2010 09:09

Narazil na chudáka

Po obědě 4. února mezi dvanáctou a druhou hodinou došlo v Hrotovicích na ulici Jihlavská k vloupání. Neznámý pachatel vešel na nezajištěný pozemek a po překonání zadních dveří vnikl do rodinného domu. Dům prohledal, a protože nenašel žádné cenné věci, odcizil alespoň mobilní telefon. Vzniklá škoda byla vyčíslena na třináct tisíc korun.

 

 

Krádež nafty

V nočních hodinách z 3. února na 4. února došlo v Náměšti nad Oslavou na ulici Nádražní ke krádeži nafty. Neznámý poberta zde z nádrže zaparkovaného autobusu tovární značky Mercedes odčerpal sto osmdesát litrů motorové nafty. Škoda byla vyčíslena na více jak šest tisíc korun.

 

Alkohol za volantem

Dne 3. února krátce před půl devátou večerní došlo v obci Brodce k dopravní nehodě. Šestatřicetiletý řidič nákladního vozidla tovární značky Peugeot Boxer nepřizpůsobil rychlost stavu a povaze vozovky.  Na zasněžené silnici dostal smyk a čelně narazil do zaparkovaného nákladního návěsu. Dechová zkouška u řidiče prokázala 1,62 promile alkoholu v dechu. Ke zranění nedošlo. Škoda na vozidlech byla vyčíslena na sto devadesát tisíc korun.
René Novotný

Aktualizováno Pondělí, 08 Únor 2010 09:41