Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Zprávy Blíží se uzávěrka květinové soutěže
Blíží se uzávěrka květinové soutěže PDF Tisk Email
Pátek, 10 Srpen 2012 09:50

Už jenom necelý týden mají obyvatelé Třebíče možnost zapsat se do tradiční soutěže o nejkrásnější květinovou výzdobu. Posledním dnem pro podávání přihlášek je středa 15. srpna.

Zúčastnit se může každý majitel či uživatel domu nebo bytu (případně provozovny) v Třebíči, který bude mít fasádu v době vyhodnocování soutěže vyzdobenu živými květinami nebo pnoucími dřevinami. Výzdoba musí být viditelná z veřejného prostranství. Soutěž se vztahuje také na upravené neoplocené předzahrádky na veřejném prostranství.

 

Pro vítěze jsou připraveny peněžité ceny:

 

 

místo                4.000 korun

místo                3.000 korun

místo                2.000 korun

4. – 10. místo              500 korun

 

Vzhledem k zájmu města na zkrášlení domů v historickém centru vypisuje radnice i ocenění ve výši 3.000 korun pro nejhezčí výzdobu v městské památkové zóně. Zvláštní cenu 3.000 korun dostane soutěžící s nejkrásnější květinovou výzdobou v sídlištní zástavbě vícepodlažních bytových domů a prémii až 3.000 korun získá nejlepší z občanů, který se v letošním roce zúčastní poprvé. Třemi tisíci korunami bude odměněna také nejlépe upravená předzahrádka. 

 

Vyhodnocení soutěže proběhne v letních měsících tohoto roku komisí jmenovanou Radou města Třebíče. Komise se vyhradí právo (např. při nerozhodném umístění) přerozdělit ceny s tím, že jejich celková výše 24.500,- Kč nebude překročena. Prémie a zvláštní ocenění budou slučitelné s cenami pro 1. – 10. místo.

 

Formuláře pro písemné přihlášky a podmínky soutěže mohou zájemci získat na internetových stránkách radnice www.trebic.cz nebo si je vyzvednout v budově MěÚ na Karlově náměstí. Termínem pro jejich podání je 15. srpen 2012. Vyplněné přihlášky lze v obálce označené „Květinová soutěž“ odevzdat na podatelně nebo poslat na adresu Městský úřad, Masarykovo náměstí 116/6, 674 01 Třebíč.

Ivan Přibík

Aktualizováno Pátek, 10 Srpen 2012 09:54