Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Zprávy Auto není trezor
Auto není trezor PDF Tisk Email
Středa, 08 Prosinec 2010 06:17

V týdnu od 6. prosince do 10. prosince probíhá v Třebíči bezpečnostně preventivní akce s názvem „Auto není trezor“. Akce se uskutečňuje ve spolupráci Policie České republiky a Městské policie Třebíč za podpory Zdravého města Třebíč. Po celý týden se policisté a strážníci zaměří na kontrolu parkovišť u obchodních domů a v centru města.

Policisté z preventivně informační skupiny ve spolupráci s policisty z Územního odboru vnější služby Třebíč a strážníky Městské policie budou ve dne 7. prosince a 9. prosince vždy od 15.00 hod do 17.00 hod provádět kontrolu vozidel zaparkovaných u nákupních středisek v Třebíči. Zaměří se především na odložené a zapomenuté věci ve vozech, které jsou velkým lákadlem pro zloděje a také na neuzamčená vozidla. Policisté budou řidičům rozdávat letáky upozorňující na nebezpečí krádeží viditelně odložených věcí ve vozidlech.

 

V tomto týdnu se také policisté z Obvodního oddělení v Třebíči ve spolupráci s policisty ze služby kriminální policie a vyšetřování zaměří na pachatele drobných a kapesních krádeží. Počet kapsářů roste se zvyšujícím se počtem nakupujících, kterých je především v předvánočním období mnoho.

V týdnu od 13. prosince do 17. prosince bude obdobná akce probíhat v rámci zbývajících obvodních oddělení Územního odboru Policie České republiky v Třebíči.

 

René Novotný

Aktualizováno Pátek, 10 Prosinec 2010 12:17