Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Zprávy Autokino pod chladícími věžemi
Autokino pod chladícími věžemi PDF Tisk Email
Úterý, 18 Červenec 2023 12:28

JE Dukovany nabízí šest filmový večerů

Na projekci devíti převážně domácích filmů se mohou od pátku 18. srpna těšit návštěvníci letošního Letního kina a autokina pod chladicími věžemi Jaderné elektrárny Dukovany. V průběhu tří pátečních a sobotních večerů bude možné shlédnout české filmové komedie, akční filmy a chybět nebudou ani oblíbené pohádky nejen pro děti. Poslední filmový večer tak připadne na sobotu 2. září.

Autokino pod věžemi Jaderné elektrárny Dukovany je díky největší pevné projekční ploše 16,4 x 7 metrů zcela nezávislé na počasí. Připravený program autokina tedy neomezí vítr ani déšť. Kapacita parkoviště umožňuje vytvořit obrovské hlediště pro stovky aut a diváků. Diváci, kteří se rozhodnou sledovat filmy z pohodlí svých aut, mohou zvuk naladit na svém autorádiu na frekvenci 88,8 FM. Ostatní mohou při příznivém počasí sledovat program pod širým nebem z připravených židlí.

Letní autokino společnost ČEZ připravila stejně jako v minulých letech na parkovišti Jaderné elektrárny Dukovany. Začátek projekcí prvního filmu je plánován od 20:00 hod dle aktuálních světelných podmínek. Projekce druhých sobotních filmu bude začínat vždy 15 minut po skončení prvního. Přímo na místě si návštěvníci mohou pořídit stylové občerstvení. Další informace k programu a provozu jsou dostupné na www.cez.cz/dukovany, www.aktivnizona.cz a FB profilu Infocentrum EDU.

 

Projekci zajišťuje Kinematograf bratří Čadíků. Vstupné je dobrovolné. V minulých letech návštěvníci přispěli například na Konto Bariéry nebo na podporu technického vybavení dalešické lodní dopravy.

Jiří Bezděk

 

Aktualizováno Úterý, 18 Červenec 2023 12:35