Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Zprávy Třebíčský Ježíšek pro naše seniory
Třebíčský Ježíšek pro naše seniory PDF Tisk Email
Neděle, 27 Listopad 2022 00:00

Město Třebíč stejně jako v loňském roce oslovilo třebíčské domovy pro seniory a klienty pečovatelské služby s nabídkou vánoční nadílky pro klienty, kteří nemají rodinu, nebo je nikdo nenavštěvuje. Lidé se od pátku 25. listopadu mohou připojit k akci Třebíčský ježíšek a obdarovat drobnými dárky téměř sto seniorů, podle jejich přání.

„Přání sepsaly ošetřovatelky z domovů a z pečovatelské služby a předaly nám seznamy, včetně krátkého příběhu každého člověka. Přáníčka visí na stromečku v průchodu mezi Karlovým a Komenského náměstím a každý, kdo chce našim seniorům udělat o Vánocích radost, si může některé přání vzít, koupit dárek a zabalený přinést společně s přáníčkem ze stromečku do 9. prosince na radnici. Dárky pak předáme babičkám a dědečkům z třebíčských domovů pro seniory a klientům pečovatelské služby,“ popsal předvánoční akci starosta Pavel Pacal.

Přáníčka jsou očíslovaná, proto je nutné přinést je spolu s dárkem, aby bylo možné určit, jaký dárek je určen konkrétním lidem. Lidé mohou připojit pozdrav nebo přání pro obdarovaného.

Irini Martakidisová

 

Aktualizováno Sobota, 26 Listopad 2022 09:20