Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny stíny 10. listopadu
stíny 10. listopadu PDF Tisk Email
Středa, 10 Listopad 2010 11:12

Chtěl televizi na ukradenou občanku

Na konci října se neznámý pachatel pokusil podvodným způsobem získat v prodejně elektro v ulici Znojemská v Třebíči televizor. Pachatel předložil občanský a řidičský průkaz a chtěl uzavřít smlouvu na splátkový prodej televizoru. Vzhled muže však neodpovídal fotografiím na předložených dokladech.  Po sepsání potřebných informací se prodavačka s mužem dohodla, aby přišel za půl hodiny, že smlouva již bude schválená. Muž si vzal doklady a v prodejně se již neukázal. Provedeným šetřením policisté zjistili, že předložené doklady patřily muži, který jejich ztrátu oznámil v polovině měsíce října. Za přečin podvodu hrozí pachateli trest odnětí svobody až na dvě léta.

Oloupili vrchního
Zaměstnanci restaurace v ranních hodinách dne 9. listopadu odcizili dva pachatelé v ulici Znojemská v Třebíči peněženku s tržbou. Při odchodu ze zaměstnání procházel kolem dvou neznámých mužů, z nichž mu jeden vytáhl z pouzdra připevněného na opasku číšnickou peněženku a oba pachatelé se dali na útěk. Poškozený se je snažil dohnat a jednoho z pachatelů udeřil, ten mu však ránu do obličeje vrátil. Zloděj v běhu vytáhl z peněženky finanční hotovost a peněženku odhodil na zem. Celková škoda byla vyčíslena na sedm tisíc korun. Pachatelé se dopustili přečinu krádeže a hrozí jim trest odnětí svobody až na dvě léta.

 

 

Krádež měděných kabelů

V ranních hodinách dne 9. listopadu došlo v prostoru železniční stanice Krahulov ke krádeži pětadvaceti metrů měděného elektrického kabelu. Celková škoda byla vyčíslena na patnáct tisíc korun.

 

 Marcela Lavická

Aktualizováno Úterý, 16 Listopad 2010 08:10