Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 9. listopadu
Stíny 9. listopadu PDF Tisk Email
Úterý, 09 Listopad 2010 09:30

Žhář nebo notorická neopatrnost?

Třebíčská policie přijala oznámení o požáru výrobní haly v obci Babice. V noci ze 7. na 8. listopadu došlo k požáru výrobní haly v areálu Zemědělského družstva Lesonice. Požárem byl zničen prostor sušárny pro květiny a k poškození barvící haly. Na místě zasahoval Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina a sbory dobrovolných hasičů sousedících obcí. Na štěstí nedošlo k žádnému zranění. Ve stejné výrobní hale již došlo k požáru ve čtyřech případech. Příčina je i nadále v šetření. Celková škoda byla vyčíslena na dva milióny korun.


Stavebníkům pěkně zatopil

Třebíčská policie přijala trestní oznámení o vloupání do novostavby. Neznámý pachatel v noci ze 7. na 8. listopadu vnikl po násilném překonání okna do novostavby rodinného domu v obci Ocmanice. Odcizil krbová kamna včetně kouřovodu a prodlužovací kabel. Celková škoda byla vyčíslena na více než šedesát dva tisíc korun.

 

Ošetřovatelku napadla kráva

Třebíčská policie šetří zranění ošetřovatelky v kravíně. V odpoledních hodinách dne 8. listopadu v prostorách kravína v areálu Zemědělského družstva v obci Okříšky nabrala kráva po telení čtyřicetiletou ošetřovatelku a odhodila ji do slámy. Zraněná žena byla převezena Rychlou záchrannou službou do nemocnice. Případ bude prověřovat i inspektorát bezpečnosti práce.


Marcela Lavická

Aktualizováno Úterý, 16 Listopad 2010 08:10