Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Loupežná přepadení se množí
Loupežná přepadení se množí PDF Tisk Email
Pátek, 22 Leden 2010 07:41

Ve čtvrtek 21. ledna v šestnáct hodin padesát pět minut došlo v Třebíči na ulici Demlova k přepadení pošty. Maskovaný pachatel zde pod pohrůžkou zbraně donutil úřednici k vydání finanční hotovosti a to více jak dvanácti tisíc korun. Peníze si odnesl v šedé nákupní tašce z umělé pytloviny.

Pachatel byl asi 170cm vysoký, silnější postavy, měl husté tmavé obočí a tmavé oči. Oblečen byl do černé koženkové bundy pod pas a tmavých kalhot. Na hlavě měl černou čepici, nebo baret a ústa měl zakrytá šátkem s třásněmi.

Policie žádá všechny občany, kteří se v uvedené době okolo páté hodiny odpolední nacházeli v blízkosti pošty na ulici Demlova v Třebíči a viděli podezřelého muže, aby se přihlásili na nejbližší služebnu policie, nebo volali přímo na linku 158

 

Odcizení nafty

V noci z 20. ledna na 21. ledna došlo v kú. obce Vícenice ke krádeži nafty. Neznámý pachatel se vloupal do čtyř nákladních vozidel zaparkovaných v místním lomu. Z těchto vozidel pak odcizil celkem tři sta deset litrů motorové nafty. Celková škoda byla vyčíslena na více jak deset tisíc korun.

 

Vloupání do domu

V dopoledních hodinách dne 21. ledna došlo v obci Dukovany k vloupání do rodinného domu. Neznámý pachatel po rozbití okna vnikl do domu, prohledal ho a odcizil nalezenou videokameru. Celková škoda byla vyčíslena na deset tisíc korun.

 

nprap. René Novotný

Aktualizováno Neděle, 07 Únor 2010 19:18