Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 18. listopadu
Stíny 18. listopadu PDF Tisk Email
Středa, 18 Listopad 2009 10:15

Nebožtíci jsou bez dozoru

Průmyslová kamera zmizela ze hřbitova v Třebíči. Neznámý pachatel odcizil průmyslovou kameru umístěnou v areálu hřbitova v Třebíči v ulici Táborská v noci z 15. na 16. listopadu. Celková škoda byla vyčíslena na téměř osm tisíc korun.

Šel po penězích

Trestných činů krádeže a poškozování cizí věci se dopustil noční návštěvník v Opatově. K vloupání do areálu Zemědělského družstva došlo v obci Opatov v noci z 16. na 17. listopadu. Neznámý pachatel vnikl do správní budovy po násilném překonání vchodových dveří. Celou budovu prohledal kancelář po kanceláři, přičemž u téměř každé poškodil dveře. Odcizil finanční hotovost a poté se přesunul do budovy bramborárny, ze které rovněž odcizil finanční hotovost. Celková škoda byla i s poškozením zařízení budov vyčíslena na více než sto šedesát tisíc korun.

 

Krádež sekačky

Pro sekačku na trávu si přišel neznámý pachatel až do kůlny u rodinného domu. Ke krádeži benzínové zahradní sekačky došlo v ranních hodinách dne 17. listopadu v ulici Hrotovická v Třebíči. Neznámý pachatel vnikl do vnitřních prostor po násilném překonání vchodových dveří. Celková škoda byla vyčíslena na více než sedm tisíc korun.

 

Zase granát

K dalšímu nálezu granátu došlo v odpoledních hodinách dne 16. listopadu v k.ú. obce Chlístov. Granát byl nalezen na kraji vypuštěného rybníka mezi obcemi Chlístov a Markvartice. Na místo se dostavil policejní pyrotechnik, který si ostrý dělostřelecký granát zajistil k jeho zneškodnění.


por. Marcela Lavická

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Listopad 2009 09:51