Banner

TopBanners

Banner
Nacházíte se zde: Home Aktuality Stíny Stíny 16. prosince
Stíny 16. prosince PDF Tisk Email
Čtvrtek, 16 Prosinec 2010 09:53

Jel i když nesměl

Ani úřední rozhodnutí soudu v Třebíči o zákazu řízení motorových vozidel neodradilo dvacetiletého muže z Třebíčska, aby usedl za volant vozidla Ford Sierra. Na své cestě byl zadržen policejní hlídkou u Jemnice a nyní proti němu bylo zahájeno zkrácené přípravné řízení pro Maření úředního rozhodnutí. Za tento čin mu hrozí trest odnětí svobody až do výše tří let. 

Sama si vypátrala ukradené auto

Třebíčská policie přijala oznámení o krádeži vozidla, ke které došlo v dopoledních hodinách dne 11. prosince v Třebíči na ulici Znojemská. Neznámý pachatel zde odcizil osobní vozidlo značky Ford Fiesta. Dne 15. prosince oznámila majitelka vozidla, že její vozidlo je odstavené v Třebíči na ulici Krajinova. Z vozidla bylo odcizeno autorádio a ozdobné poklice, navíc bylo v zadní části havarované. Celková vzniklá škoda byla vyčíslena na deset tisíc korun.

 

 

Asi chtěl jen přespat

Třebíčská policie přijala trestní oznámení o vloupání do rekreačních chat  v k.ú. obce Pyšel, oblasti Jurenkova osada, ke kterému došlo v první části tohoto týdne. Neznámý pachatel vnikl za použití násilí do dvou rekreačních chat, a jejich přilehlých objektů. Přestože z chat nic neodcizil, celková způsobená škoda na dveřích a oknech byla vyčíslena více jak šest tisíc korun.

 

René Novotný

Aktualizováno Pátek, 17 Prosinec 2010 10:10