Nacházíte se zde: Home Ze sportu Horácká Slávie přišla o body i trenéry!
Horácká Slávie přišla o body i trenéry! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 04 Listopad 2010 09:08

Dlouho diskutovaná věc se stala skutečností. Jak jsme psali po prohraném utkání v Jihlavě, nikdo z vedení klubu i fanoušků nečekal v domácím dvojzápase nic jiného, než plný bodový zisk. A to i proto, že oba celky, Benátky a Písek, se nachází v tabulce za Třebíčí. Včera dobře našlápnuté utkání hráči Třebíče v posledních minutách ztratili a v prodloužení prohrála Horácká Slavia s Benátky 3:4. Ihned po zápase se sešlo vedení klubu a z okamžitou platností odvolalo trenérské duo Mejzlík - Vondráček. Trenérem už po několikrát v podobné situaci se stal Kamil Pokorný. O asistentovi bude jasno do soboty. Generální manager Karel Čapek hovořil i o možnosti postihu některých hráčů, kteří v utkáních ze sebe nedali vše co mohli.

Vše proběhne po další analýze. Hlavním důvodem k odvolání byla i nedůvěra fanoušků, kterou chce mužstvo znovu získat a ukázat, že hokej umí. O jiných změnách v kádru zatím Čapek nehovořil. Doufejme, že trenér Pokorný mužstvo motivuje a již v sobotu bude znát zlepšení a body zůstanou v Třebíči. Kamil Pokorný je znám svojí zdravou posedlostí neprohrát žádný zápas a k tomu motivuje i hráče. Věřme, že se hráči zvednou jak výkonem, tak i do vyšších pater tabulky!  V sobotu tedy můžete podpořit jak hráče, tak staronového trenéra Pokorného.

Aktualizováno Úterý, 16 Listopad 2010 08:11