Nacházíte se zde: Home Ze sportu Třebíč – Znojmo 0:2
Třebíč – Znojmo 0:2 PDF Tisk Email
Pátek, 29 Říjen 2010 14:17

Již 120 minut nevstřelili hráči Horácké Slavie gól. To se potom špatně sbírají body. Po výborném výkonu proti Ústí bohužel prohráli 0:3 v Chomutově a ve středu 0:2 doma se Znojmem. Derby slibovalo kvalitní utkání a diváci se těšili na vítězné střetnutí, stejně jako před rokem, kdy Třebíč smetla Orli 6:1. Bohužel stejnou formulaci musíme použít i nyní, kdy naopak Znojmo smetlo Třebíč. Prakticky hned od začátku to vypadalo, že do utkání vstoupili dvě mužstva z rozdílných lig. Hráči Horácké Slavie „tahali“ nohy a po celý zápas nedokázali výborně bruslící Znojmo překvapit. Hosté nastoupili s posilou do branky Peterem Hamerlíkem, ovšem ten se až do 18 minuty nudil. Propagační střely většinou jen kontroloval.

Hosté rozhodli utkání ve druhé třetině, kdy nejprve ve vlastním oslabení skóroval Aleš Staněk a svým gestem pozdravil VIP kabinu. Předloni totiž oblékal dres Třebíče. O chvíli později se opět blafákem trefil Martin Podešva a bylo rozhodnuto. I přes to, že Znojmo hrálo na tři pětky, kontrolovalo hru a třebíčští mohou děkovat Fialovi, že si neodneslo větší prohru. Jak po utkání přiznal trenér Mejzlík, Horácká Slavia bohužel předvedla špatný výkon a zaslouženě prohrála. Je spodivem, když ve třetí třetině si hráči Znojma pohodlně dojíždí vyhozené puky.A to i Radek Haman, kterému je 41 let, přebruslí dvacetileté mladíky! Výrazně prohrálo i obecenstvo, které domácím vůbec nepomohlo. Celý zápas bylo slyšet asi 500 fanoušků Znojma, kteří neúnavně hnali svůj celek dopředu. Marně se diváci ptali, proč nefandí i třebíčský kotel. Jediné k čemu se zmohli, byly urážky hostů i jejich fanoušků. Věřme, že stejný počet fanoušků jako znojemských zamíří v sobotu do Jihlavy, kde se od 17:30 utkají s Duklou. Horácké derby bude mít doufejme větší kvalitu, než to středeční.

Aktualizováno Pondělí, 01 Listopad 2010 13:58