Nacházíte se zde: Home Ze sportu Třebíč zvítězila na nájezdy
Třebíč zvítězila na nájezdy PDF Tisk Email
Čtvrtek, 14 Říjen 2010 06:51

Po sérii čtyř prohraných zápasů, hráči Horácké Slavie prolomili smůlu a zvítězili nad těžkým soupeřem z Hradce Králové. Hokejisté z města, které se na začátku sezóny pokoušeli o start v ruské KHL, byli pro domácí výzvou už z důvodu vyřazení z play-off v minulém ročníku. Domácí mužstvo posílil opět hostující Lukáš Nahodil a na hře to bylo znát. Do zápasu sice domácí vstoupili prvními šancemi, ale otěže do rukou postupně přebrali Východočeši. Radek Fiala měl mnoho práce a někdy i štěstí až do 16 minuty, kdy se hosté ujali vedení. Do 18. minuty dominovali hráči Hradce, ale poté se trefil Zdeněk Okál a bylo srovnáno. V následující minutě měl smůlu Martin Dočekal, který trefil jen tyčku brankáře Luňáka.

Do druhé třetiny diky přesilovce vstoupili lépe hráči hostů. Ve 26. minutě ovšem ujeli Vondráček s Dočekalem a druhý jmenovaný se konečně dočkal gólu. V dalším průběhu hostující hráč z Třince Rosťa Marosz opět trefil tyč Luňákovi klece. Ve 35. minutě bohužel domácí zapomněli na hradeckého Roubíka a ten s přehledem překonal Fialu na 2:2. Třetí třetina byla jak nervózní, tak i opatrná ze strany Hradce a ani jeden tým už další branku nepřidal. V nastavení měl obrovskou šanci rozhodnout Nahodil, který jel trestné střílení po faulu na Ostřížka, ale bohužel nedal. Rozhodli tedy až nájezdy ve kterých proměnili za Třebíč David Dolníček a Zdeněk Okál. A protože za hosty byl úspěšný jen Hruška, druhý bod si připsala Třebíč. Nutno dodat, že za bojovnost a vůli po vítězství zaslouženě. Doufejme a přejme si, aby to hráče Horácké Slavie nakoplo k dalším výsledkům s bodovým ziskem.

Aktualizováno Středa, 20 Říjen 2010 18:05