Nacházíte se zde: Home Ze sportu Horácká Slavia opět s přídělem
Horácká Slavia opět s přídělem PDF Tisk Email
Pondělí, 04 Říjen 2010 08:08

Po nepovedeném utkání v Kadani stál před hráči Třebíče ne nesplnitelný úkol, dovézt body z ledu posledního Tábora. Kohouti z jihu Čech, dosud v základní době nevyhráli a krčili se na dně se dvěmi body. Posilou pro tento krok měl být zlínský brankář Roman Štůrala. Bohužel, ani tuto šanci třebíčští nevyužili a pomohli domácím se odrazit ze dna tabulky. Hráči Tábora vstoupili do utkání odhodlaně a začátek do šesté minuty vyzněl jednoznačně pro ně. Poté ovšem šli do oslabení a do hry se dostala Třebíč, ale šance byli velmi mizerné. Potrestání tedy přišlo záhy, přesně v polovině třetiny šli do vedení při hře 4 na 4. Štůrala neudržel střelu domácích a dorážející hráč už snadno skóroval. Domácí byli politi živou vodou a byl jich plný led. I díky oslabení se prakticky třebíčští k ničemu nedostali a necelou minutu před koncem je potrestal Černý, druhým gólem domácích. Gól do šatny hosty ale jako by nakopl a hned na začátku druhé třetiny využil David Dolníček přesilovou hru a Třebíč snížila na 2:1.

Domácí ovšem zbraně nesložili a dále okupovali třetinu hostů, kteří se k šancím dostávali je sporadicky a pokud měli vyložené šance, jako Vítek který mohl doklepnout odražený puk, lacině je zahodili. Trestem opět ve hře 4:4 byl po polovině třetiny gól domácích na 3:1. I přes skoro minutu a půl trvající přesilovku 5:3 Třebíč ze zbytku třetiny nic nevytěžila. Po druhé třetině 3:1 pro domácí a relativní klid. Do třetí třetiny šli domácí v početní výhodě, ale stav se nezměnil, naopak šanci měl Laš. V šesté minutě, po střele do šibenice Štůraly, už bylo 4:1. Poté nervózní hosté faulovali a domácí měli možnost přesilovky 5:3. Uklidněni stavem ovšem nic nevymysleli a ubráněná přesilovka teprve nakopla hosty, kteří byli prakticky zbytek zápasu lepší, ale bohužel bez produktivity. Naopak skóre opět měnili těsně před koncem domácí a naložili hostům na cestu pátý příděl. Zápas se nepovedl a doufejme, že hráči se zmobilizují a předvedou lepší výkony v domácím prostředí. Hned ve středu určitě přijďte na vždy vypjatý souboj mezi Horáckou Slávií a Rebely z Havl. Brodu. Zápas začíná v 17:30.

Aktualizováno Středa, 13 Říjen 2010 13:40