TopBanners

Nacházíte se zde: Home Ze sportu Horácká Slavie veze tři body!
Horácká Slavie veze tři body! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 23 Září 2010 07:40

Chrudim – Třebíč 3:6! Výsledek jasný, hra ovšem tak jasná nebyla. Podle mnohých dokonce byla Chrudim lepší, nicméně Horácká Slavie jim uštědřila lekci z produktivity. Jak po utkání přiznal domácí trenér Rohlík, Chrudim vstoupila do utkání s odhodláním rozhodnout zápas hned na začátku. Zbytečným vyloučením ale dostala paradoxně do hry hosty, kteří byli aktivnější skoro celou první třetinu. Bohužel bez gólového efektu a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Od druhé třetiny i díky domácím začal velmi atraktivní hokej, kde měli určitě herně navrch domácí. První gól ovšem vstřelil třebíčský Pavel Bulička bombou od modré do šibenice. Nastala přetahovaná a postupně šli domácí do vedení 3:2 když za hosty se trefil ještě David Dolníček. Spoustu dalších šancí pochytal gólman Fiala. Jak si posteskl po utkání domácí trenér, nevyužité šance z druhé třetiny je stáli zápas. Do třetí třetiny vstoupili aktivněji hosté a ve druhé minutě srovnal stav Petr Zahradník.

Domácí začali tlačit a dostávali hosty pod tlak, zejména v přesilovkách (vyloučení 4:7). Šance opět nevyužili a otěže zápasu vzal do ruky kapitán Horácké Slavie Martin Čech, který v 53 minutě otočil stav. Chrudimští byli zjevně zdrceni a v závěrečné dlouhé power play inkasovala ještě dva góly do prázdné brány z hole Dolníčkaa Malinského. Chrudim i přes výraznou pomoc Pardubic, které jim zapůjčili několik hráčů včetně brankáře Adama Svobody ( Klejna, Buchtele, Semorád atd.), opět prohrála a hosté mohli šťastně odjet na Vysočinu. Za Horáckou Slavii tentokrát nenastoupil Lukáš Nahodil. Doufejme, že budou vyhrávat i doma a ne jen venku. Příležitost budou mít hned v sobotu od 17:30, kdy hostí nováčka z Litoměřic.