Nacházíte se zde: Home Ze sportu Třebíč - Teplice 1:2
Třebíč - Teplice 1:2 PDF Tisk Email
Čtvrtek, 23 Září 2010 07:08

Fotbalisté HFK Třebíč zakončili své učinkování v Ondrášovka Cupu velmi sympaticky. Nepodařil se „skalp“ dalšího ligového celku, nicméně domácí byli ligovému celku zdatným soupeřem. Ze začátku zápasu se zdálo, ze přeci jenom mají domácí z hostů velký respekt. Ten vyvrcholil ve 22. minutě nedorozuměním brankáře Beera s jedním se stoperů HFK, což pohotově využil teplický Vondrášek a poslal hosty do vedení. Poté měli hosté možnosti pojistky, ale nevyužily a domácí se začali osmělovat k častějším výpadům. Možná, že vedoucí gól teplické ukolébal a do konce poločasu měli domácí několik šancí které hasili buď obránci nebo výborný brankář Slavík. Hned na začátku poločasu zahrozil teplický Mahmutovič, ale střela skončila jen v boční síti. V zápětí (48 min.) se mohlo radovat na 1650 diváků (!) vyrovnávajícím gólem Jiřího Chlupa, který pěkně umístil svoji střelu z vápna. Zaskočení ligisté předváděli nejistý výkon, ale domácím se otočit skóre nepodařilo. Naopak ve 75. minutě byl na správném místě u zadní tyče David Kalivoda a umístil centr z voleje přímo do sítě domácích.

Do konce utkání si už výsledek pohlídali. I tak sklidili domácí potlesk na otevřené scéně. Hosté po utkání přiznali, že utkání bylo pro ně těžké a za postup jsou opravdu rádi. Fotbalisté Třebíče předvedli důstojný výkon a potvrdili si staré pořekadlo, že porazit může každý každého a začíná se za stavu 0:0. I přes to že rozpočty klubů se liší v desítkách miliónů korun, na hřišti to nebylo vůbec vidět. Přejme domácím, že je výkon posune dál a budou pokračovat ve skvělých výkonech v Divizi „D“. Přijďte je povzbudit již tuto neděli od 16:00 hodin kdy změří síly s SFK Vrchovina.

Aktualizováno Pondělí, 04 Říjen 2010 08:22