Nacházíte se zde: Home Ze sportu Písek – Třebíč 0:1
Písek – Třebíč 0:1 PDF Tisk Email
Čtvrtek, 16 Září 2010 06:50

Pokud se vám zdá, že se jedná o fotbalový výsledek, omyl, takto skončilo první mistrovské utkání hokejistů Horácké Slavie. Úspěšně vstoupili hráči do nového ročníku I. ligy. Těžké utkání, neboť každý nováček soutěže, navíc před domácím publikem chce vyhrát. Písku se to nepodařilo a tři body za nejtěsnější výhru si odváží Třebíč. Hosté vstoupili do utkání s nejsilnější možnou sestavou. V kádru nastoupili i hráči extraligových klubů, kteří jsou domluveni na střídavý start, Lukáš Nahodil, Vilém Burian, a ze Zlína nadějný útočník Lukáš Finsterle. V bráně byl bezchybný Radek Fiala. První zápas a hned vychytané čisté konto! Jediným střelcem utkání byl na začátku třetí třetiny ve 42. minutě obránce Pavel Bulička, který bombou od modré rozhodl nervózní utkání. Domácí sice měli občas v utkání větší tlak než hosté, o čemž hovoří poměr střel 35:21 pro Písek. V padesáté minutě faulovali hosté píseckého Dragouna ve vyložené šanci a dle nového pravidla jel postižený trestné střílení.

Famózní gólman Fiala však i tuto vyloženou šanci zlikvidoval. Domácí nápor zvětšovali, nicméně sami se připravili o závěrečný tlak vyloučením, za příliš mnoho hráčů na ledě! Tedy první zápas, první výhra! Trenér hostů Roman Mejzlík mohl být s výsledkem spokojen. Jeho premiéra v roli hlavního kouče byla úspěšná. Pro fanoušky pozvánka na sobotu od 17:30 hostí Třebíč jedny z favoritů soutěže Olomouc.

Aktualizováno Pondělí, 04 Říjen 2010 08:21