Nacházíte se zde: Home Ze sportu Venku se daří, z Přerova opět za tři body
Venku se daří, z Přerova opět za tři body PDF Tisk Email
Pátek, 25 Listopad 2016 10:24

Horácká Slavia opět venku bodovala, tentokrát za tři body. V Přerově ve středu vyhrála 2:3. O branky se postarali hráči Horácké Slavie Niko, Kusko a Kristl. V utkání bylo poměrně hodně vzruchu, hlavně trestná lavice málokdy zela prázdnotou. Hráči se střídali na obou stranách, ale i dohromady po vzájemných šarvátkách. Ostrý hokej a nepoměr hráčů na ledě svědčil Horákům. Třebíčští hokejisté v zápase vedli, jak už to bývá zvykem, soupeř ihned kontruje. Tak jako tentokrát, kdy po vedoucí brance Nika, ihned za pár vteřin domácí vyrovnali. Ve druhé třetině šli pro změnu do vedení hráči Přerova, v přesilovce ale o dvě minuty později kontrovali Třebíčští borci. Ve třetí třetině opět v přesilovce vstřelil vítěznou branku Richard Kristl. Domácím nepomohla ani přesilovka 5 na 3. Můžeme poznamenat, že hosté nebyli výrazně lepší, k vítězství pomohl fantastickými zákroky Pavel Jekel v jejich brance. Jak říkají i bývalý hráči hvězd, venku se dá bořit a tvořit musí domácí tým. A to Horákům jde. Boří a dávají branky. Doma musí tvořit a to jim nejde. Proto jsou taky v tabulce domácích zápasů na posledním místě, za to na ledech soupeřů na třetím! I počet vstřelených branek je výrazně pro venkovní zápasy, 25:40! Tedy skoro dvakrát tolik na ledě soupeře, než v domácím prostředí. To je unikát, většina mužstev to má naopak! Výjimka je Ústí a Frýdek, ale rozdíl dělá jen pár branek. V sobotu hrají Horáci opět venku a to na ledě Prostějova. Uvidíme, zda potvrdí svoji pověst!