TopBanners

Nacházíte se zde: Home Ze sportu Třebíč dobyla Jihlavu!
Třebíč dobyla Jihlavu! PDF Tisk Email
Úterý, 29 Prosinec 2009 08:47

Po čtyřech letech mají fanoušci Horácké Slavie radost z vítězství svých borců na ledě nemilované Dukly. Třebaže se nejednalo o žádný brankostroj, výsledek 2:1 z pohledu Třebíčanů znamená posun na pátou příčku tabulky, právě před Jihlavu. Největší zásluhu na výsledku má vedoucí muž bodování celé I.ligy Lukáš Nahodil, autor obou gólů Slavie. Třebíč přijela do Jihlavy oslabena nejen o trenéra Šindela (zastupoval manager Kamil Pokorný), ale i o devět hráčů základní sestavy! (Mimochodem Jan Káňa hrající na Mistrovství světa „20“ v Kanadě, při mizerných výsledcích mužstva, patří mezi nejlepší hráče týmu.) Třebíčští se ale pustili do domácích s odhodláním a hned ve druhé minutě, po chytrém nahození na zmateného gólmana Řehoře, Lukáš Nahodil poslal hosty do vedení. I poté měli více ze hry hosté a domácí děkovali brankáři, že neprohrávají větším rozdílem. Domácím nepomohla ani skoro 5 minut trvající přesilovka 5 na 3. Ve druhé třetině se hra vyrovnala a v 7. minutě domácí Rytnauerem vyrovnali.
Poté domácí trochu přidali na tempu, ale ke zvratu již nedošlo. V polovině  závěrečné třetiny jim ránu zasadil opět Nahodil a utkání již dohráli domácí v křeči. Hosté si zaslouženě odvezli tři body a doufejme, že potěšili a nabudili trenéra Šindela za moře, aby podobně srdcem bojovali za postup našich mladíků na MS „20“. Ve středu 30.12. přijíždí do Třebíče celek Olomouce, kterému se vyprazdňuje marodka a je posílena o „odpadlíka“ z Komety Pavla Selingera. Přijďte naše borce povzbudit!