Nacházíte se zde: Home Ze sportu Třebíč opět boduje
Třebíč opět boduje PDF Tisk Email
Středa, 02 Říjen 2013 06:56

V sobotním zápase třebíčští bodovali na ledě nebezpečné Kadaně. Celek, který na jaře vypadl s Třebíčí v play-off se činil. Dvakrát dotáhl vedení Slavie a v prodloužení rozhodl a zvítězil 4:3. Trenér Pokorný byl spokojen s bodem, nicméně nebyl spokojen s nedůrazem před vlastní bránou, po kterém padly dva góly do sítě Třebíče. Hráči si to vzali k srdci a včera porazili Litoměřice 3:0. Brankář Čiliak slaví první čisté konto v této sezóně. Dvakrát se trefil Tomáš Vondráček a jednou Jan Křivohlávek. Branky si domácí rozložili do všech třetin, po jedné. Nula na straně Litoměřic je cenná i proto, že do včerejšího dne byly Litoměřice nejlépe střílející mužstvo s 25 zásahy. Třebíč vstřelila jen 14 branek a přesto hosty přestřílela 31:16. I toto vypovídá o průběhu zápasu, kdy kromě 10 minut druhé třetiny nebyli hosté nebezpeční. Také to ale vypovídá o nízkém procentu proměněných šancí. To je jedna z věcí, na které musí Horáci zapracovat. Zítra je čeká přetěžké utkání na ledě vedoucího mužstva z Berouna. Ačkoli se poslední dvě sezóny strachoval o další působení v I. lize, nyní ji kraluje. Ze sedmi zápasů plný počet bodů! A ne proti slabším soupeřům. S Medvědy prohráli Ústí, Mladá Boleslav, Olomouc i Motor České Budějovice. Naposled včera vyhráli v Brodě. Proto bude psychicky velmi těžké hráče připravit. Na druhé straně může být trochu uspokojení ze startu sezóny a toho by Třebíčští mohli využít. V sobotu hostí Třebíč na svém ledě Duklu Jihlava v Horáckém derby! V 17:30 bude plný stadión?