Nacházíte se zde: Home Ze sportu Berounští Medvědi zkroceni!
Berounští Medvědi zkroceni! PDF Tisk Email
Pondělí, 30 Listopad 2009 08:23

Sobotní utkání mezi Horáckou Slavií a Medvědy z Berouna mělo potvrdit stabilní formu třebíčských a stát se snadnou záležitostí. Zřejmě takto k tomu přistoupili i hráči a tak hned ve druhé minutě, po školácké chybě domácích, šli do vedení hosté. Poté hosté i nadále kontrolovali hru a domácí marně hledali recept na jejich obranu i skvěle chytajícího gólmana Fialu. Jedinou vážnou šancí byla střela Petra Obdržálka, kdy s pukem objel celou třetinu hostů, zpoza branky vybruslil, ale střela minula těsně levou tyčku Fialy.

Do druhé třetiny překvapivě nastoupil do brány místo Fialy (nevolnost) Štelmach. Hosté viditelně mírně znervózněli a v čase 1:31 vyšachovali obranu hostů a Káňa po nádherné souhře s Obdržálkem doklepl do prázdné brány. I přes následné vyloučení domácí hráči v šesté minutě Lašem obrátili stav a zdálo se, že se opět trochu uchlácholili. Toho využil o minutu později Švagrovský, kterého ledabyle bránili dva hráči Třebíče a v pádu vyrovnal. O tři minuty později se ujal režie opět Petr Obdržálek a po jeho nahrávce Zahradník překlopil vedení na třebíčskou stranu. Do šaten se šlo za stavu 3:2 pro domácí. Do třetí třetiny vstoupili aktivněji hosté a řádně zatápěli před brankou Lva, nicméně se jim nepodařilo vytvořit vyloženou šanci. Na druhé straně se dá říci stejné o domácích. Až náhodná Sedláčkova střela od modré uklidnila Slávisty a definitivně zlomila odpor Medvědů. Přibyl a Zahradník poté ještě přidali dva góly a domácí tak zaslouženě zvítězili 6:2. Utkání se skvěle povedlo hlavně Zahradníkovi (2+1) s Obdržálkem (0+3) – oba tři body. Navíc se tímto dostal Petr Obdržálek i do vedení v kanadském bodování I. ligy. S celkem 31 body má jednobodový náskok před dvojicí Bakus (JIH) Boušek (KAD).

Ve středu 2.12 zajíždí Slavia do Olomouce a v sobotu přivítá HC Tábor. Přijďte podpořit!

Aktualizováno Čtvrtek, 03 Prosinec 2009 14:46