Nacházíte se zde: Home Ze sportu Vítězná série pokračuje!
Vítězná série pokračuje! PDF Tisk Email
Pondělí, 13 Únor 2012 08:18

Posedmé v řadě zvítězili hokejisté Horácké Slavie. V sobotním utkání porazili na ledě Písku domácí Komterm 2:1. Pro ty, co během sezóny pasovali Třebíč na jasné outsidery, neuvěřitelné. Takovou sérií se nemůže pochlubit hned tak některý tým. Třebíčští tímto vítězstvím atakují dokonce osmou příčku. Právě na Písek ztrácejí jen tři body. Před sebou mají ještě čtyři utkání, doma ve středu Benátky, se kterými letos ještě nebodovali. Poté zajíždí na derby do Havlíčkova Brodu, kde naopak je bodový stav 5:4 pro Slavii. Poslední dva zápasy budou velmi těžké. Nejprve doma Chomutov, pak poslední výjezd do Ústí. Pokud přijdou body z prvních dvou zápasů, euforie a úspěch může pomoci i k bodům proti silným mužstvům. V Písku nebyla Třebíč určitě lepším mužstvem a přece si odváží 3 body. Domácí jasně hosty přestříleli 45:26. Jen díky stálici v brance, Šimonu Hrubcovi, skončilo utkání výhrou Slavie.

Hosté se dostali do vedení až v polovině zápasu, když svoje sólo proměnil Sedláček proti svému jmenovci v bráně Písku. Do té doby tahali Horáci za výrazně kratší provaz. Ale ani domácí si nevytvořili vyložené šance. Od poloviny utkání se hosté trochu zklidnili a mohli dát další branku. Nepodařilo se a do třetí třetiny šli domácí s touhou otočit zápas. Na svoji chvíli čekal Tomáš Fořt. Nejprve spálil tutovku, ale o minutu později už se radoval po teči Vondráčkova nahození. Stav 0:2 vlil do domácích nové síly a tlačili se před bránu hostů. I přes mnoho šancí, které likvidoval s největším vypětím Hrubec, se ujala jen branka Nedorosta necelé tři minuty před koncem. Další gól už nepadl a třebíčští se mohli radovat. Pro domácí nešťastné utkání, což si ale zažili hosté také mnohokrát… Tentokrát zvítězila vůle a touha po úspěchu. Doufejme, že nebude chybět ani v dalších utkáních.

Aktualizováno Sobota, 17 Březen 2012 14:50