TopBanners

Nacházíte se zde: Home Ze sportu Třebíč v Hradci bezzubá
Třebíč v Hradci bezzubá PDF Tisk Email
Pondělí, 23 Leden 2012 10:09

Sobotní utkání hokejistů Horácké Slavie v Hradci Králové patří do kategorie hodně nepovedených. Hráči Hradce se ani příliš nenadřeli. Prakticky jen čekali na chyby hostů a trestali. Dokonce i v oslabení. Výsledek 5:1 pro domácí. Třebíč jela s taktikou zajištěné obrany. Což se nepodařilo a tři góly padly z brejků domácích. I Třebíč měla brejkové šance a ne jednou se ocitli hráči Slavie před gólmanem Čechem sami. Bohužel produktivita nulová. Ujal se pouze nájezd Dočekala se Sedláčkem dva na jednoho. Druhý jmenovaný mírnil skóre za stavu 4:0. Vše zhodnotil trenér Pokorný po utkání: „ Domácí byli ve všech směrech lepší, nám se zápas vůbec nepovedl. Ve třetí třetině už domácí prakticky hlídali stav a dopředu se nehrnuli.“ Daleko důležitější pro třebíčské budou další zápasy. Dnes 23.1. hostí Slavia doma Olomouc (zřejmě opět bez Dopity). Tu ještě letos neporazili.

Ve středu zajíždí na led Berouna, který je v tabulce o místo lepší. Ale ani s Berounem nemá Třebíč příznivou bilanci. Tři prohry, z toho dvakrát v prodloužení. A v sobotu hostí Třebíč největší derby s Duklou Jihlava. Naopak s Duklou je na tom Třebíč velmi dobře. Dvě víteztví ku jedné prohře. Již ve čtvrtek a pátek je možno zakoupit vstupenky v předprodeji. Ve hře je devět bodů na které by Horácká Slavie mohla dosáhnout. Podaří se?