Nacházíte se zde: Home Ze sportu Horácká Slavia proti Mostu za tři body!
Horácká Slavia proti Mostu za tři body! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 19 Leden 2012 08:55

Ne často, teprve posedmé v této sezóně, můžeme konstatovat, že Třebíč vyhrála za tři body. Její soupeř HC Most okupuje příčku poslední, tedy hned za Horáckou Slavií. I když šlo o mužstva sousedící v tabulce, na ledě bylo jasně lepší mužstvo domácích. Sice úvod patřil hostům, kdy byl vyloučen domácí Kadela, ale na výborného Hrubce si nepřišli. V desáté minutě hráli přesilovku domácí a Lukáš Havel hosty potrestal, 1:0. Hosty dostala do hry další přesilovka, ale opět bez využití. Do druhé třetiny vstoupili domácí aktivně a už ve druhé minutě Vondráček zužitkoval přihrávku Dočekala. Třetí branku dal o čtyři minuty později David Dolníček, když proměnil sólový únik v oslabení. K podivení všech však rozhodčí Florián branku neuznal kvůli faul Laše (proč nepískal dříve, když měli domácí puk?). Navíc šli domácí do tří. Tuto přesilovku hosté využili a snížili na rozdíl jediného gólu. Domácí se zdravě naštvali.

Nejprve trefil Milan Přibyl tyč a poté se domácí dvakrát radovali. Nefér potrestaný Marek Laš se „pomstil“ na 3:1. Podruhé se trefil i Vondráček a bylo 4:1. Třetí třetina už byla víceméně v režii domácích, kteří si vedení pohlídali. Vzrušení vyvolaly jen šarvátky, které rozhodčí toleroval, protože byly vyvolány hosty ze severu Čech. Zajímavostí je, že rozhodčí Florián pískal zápas Mostu již popáté v této sezóně. Domácím teprve potřetí. Navíc ze zápisů je patrné, že byl často nominován na zápasy Mostu i ve druhé lize. Pouze výkon rozhodčích trochu kazil dojem ze solidního utkání, které skončilo ke spokojenosti Třebíče. Nešťastné pro domácí je odvolání Lukáše Havla zpět do Třince. Bohužel po Davidu Ostřížkovi je to další třinecký, který třebíčským již zřejmě nepomůže. Navíc byl schválen prodej Vildy Buriana do Českých Budějovic. Na hostování do Komety Brno byl vyřízen start Romana Kadely. Diváci jsou stále nespokojeni a i když generální manager Čapek je se schůzkou s fandy spokojen, transparent hovořil o zklamání, s hodnocením Čapka nesouhlasil! Ke schůzce a následné náladě se vyjádříme příště.

Aktualizováno Úterý, 31 Leden 2012 07:58