Nacházíte se zde: Home Ze sportu Hrubec vs. Kadaň 3:0
Hrubec vs. Kadaň 3:0 PDF Tisk Email
Úterý, 13 Prosinec 2011 08:39

Po vítězství v Jihlavě nikdo z domácích fanoušků proti Kadani nečekal nic jiného než opět vítězství. Povedlo se. Výsledek 3:0 přinesl, alespoň doufejme, klid do řad třebíčských. Utkání ale nebylo tak lehké jak se zdá při pohledu na výsledek. Hosté začali aktivněji a byli určitě první třetinu lepší než domácí, kteří byli ještě unaveni po výborném výkonu v Jihlavě. Trochu to připomínalo rozjetý rychlík z Kadaně proti náklaďáku z Třebíče. Naštěstí pro domácí, jako už tolikrát, stál v bráně Šimon Hrubec. Netřeba příliš rozebírat jeho důležitost. Bez něj by se šlo do kabin za slušného náskoku Kadaně. Takto skončila třetina 0:0. Do druhé již šli domácí lépe připraveni na hru hostů. Postupně se hra vyrovnávala a v polovině utkání vsítil vedoucí branku David Dolníček. Zvýšit mohli domácí při dvojnásobné přesilovce ve 37. minutě, ale i brankář Řehoř měl svůj dobrý den. Ve třetí třetině přišlo rozuzlení zápletky záhy. Pokud se diváci o přestávce sázeli, zda bude či nebude další prodloužení, odpověď přišla brzy. Už ve druhé minutě hráli domácí přesilovku a po souhře Buriana s Havlíčkem druhý jmenovaný zavěsil. Po chybě kadaňského obránce o dvě minuty na to mířil přesně Vondráček. Stav 3:0 uklidnil domácí hráče i fanoušky. Závěrečný tlak hostů byl bez úspěchu. Pokud se jim podařilo přelstít domácí obránce, k zuřivosti je přiváděly zákroky Hrubce. Hosté sympaticky nic nezabalili a hráli do posledních vteřin. Věděli, že zápas už neotočí, ale vidina, že by nedali gól 120 minut, je motivovala. Šimon si připsal druhý shutout v sezóně, opět proti Kadani. Domácí získali tři body a v tabulce ji přeskočili. Na dohled už mají i osmé místo, na které ztrácí čtyři body. Ve středu jedou hráči Horácké Slavie na led Litoměřic, na které ztrácí tři body a v sobotu jedou na led osmého Šumperka. Věřme, že navážou na poslední dvojutkání nejen výkonem, ale i bodově.

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Leden 2012 13:54