Nacházíte se zde: Home Ze sportu Den s Přibylovými
Den s Přibylovými PDF Tisk Email
Čtvrtek, 08 Prosinec 2011 08:19

Středeční soupeř Horácké Slavie z Berouna sliboval pro domácí možnost zisku tří bodů. Bohužel, ani na potřetí Třebíč Beroun neporazila a soupeř odjíždí s výhrou 4:3 v prodloužení. Horáci si připsali již jubilejní patnáctou remízu. Neskutečná série a zároveň tak trochu i mizérie pokračuje. Včera se potvrdilo, že mužstvo na víc nemá. Celé utkání táhlo za kratší konec. Jak herně, tak i výsledkově. Nutno podoktnout, že mužstvo Berouna bylo včera sestaveno z mladíků týmů Sparty a Slavie. První dvě branky Berouna zaznamenal Daniel Přibyl, hráč Sparty Praha (letos 15 utkání). Do hry zasáhli i gólman Furch (Slavia), Žalčík (Sparta, 24 u.), Jaškin (Slavia, 19 u.), Špelda (Slavia, 8 u.) a další. Třetí gól vstřelil Michal Pavel, loni také nastoupil k utkání Sparty, rozhodující gól v prodloužení dal Jindřich Barák, junior ze Slavie, který nastupuje jak v juniorské extralize, tak i v prvním týmu Slavie Praha. Za domácí nejprve dvakrát reagoval Ondřej Havlíček a důležitou vyrovnávající branku vstřelil po chybě Furcha Milan Přibyl. Zkrátka, byl to den Přibylů. Na obou stranách patřili ke klíčovým hráčům. Hosté hráli aktivněji a domácí přestříleli 30:28. Domácí nesehráli nejlepší utkání, což potvrdil i trenér Pokorný. Po utkání poblahopřál sportovně soupeři k lepšímu výkonu a touze po úspěchu. Domácí v zápasech málo střílí a tlačí se do branky. Tím se výrazně snižuje šance na úspěch. Pokud nejsou hráči hladoví po úspěchu, nemohou uspět. „Nakopnout“ by je mohlo sobotní derby v Jihlavě. Doufejme, že proběhne ze strany diváků bez újmy. Přičinit by se měla pořadatelská služba, která by měla zabránit střetům obou táborů fandů. Je zajímavé, že v derby v Třebíči se nic nekalého nedělo. Problém byl pouze v provokacích ze strany jihlavských diváků, které pořadatelé umožnili. Věřme, že v derby Horácká Slavie zabojuje a přiveze si body. Budou opravdu potřeba, pokud se nechtějí hráči smířit s bojem o záchranu. Ostatní celky se začínají nebezpečně vzdalovat!

Aktualizováno Pondělí, 19 Prosinec 2011 12:33