Nacházíte se zde: Home Ze sportu Ani gól, ani bod
Ani gól, ani bod PDF Tisk Email
Pondělí, 05 Prosinec 2011 08:37

V sobotním utkání Horácké Slavie proti mužstvu Olomouce nedali třebíčští ani jednu branku, tedy nemohli myslet na úspěch. Prohra 0:3 na ledě Hanáků je o to bolestnější, že herně byla Třebíč vyrovnaným soupeřem. Domácí kohouti nastoupili bez své legendy Jiřího Dopity. I bez něj ovšem stačili v každé třetině jednou skórovat. Poprvé až na konci prví třetiny, kdy celou třetinu ovládli hosté z Vysočiny. Bohužel šance nevyužili a zkušený soupeř je potrestal. Když hned ve druhé minutě druhé třetiny udeřili podruhé, bylo z jejich strany po zápase. Třebíč hrála velmi dobře, dokonce domácí přestřílela 28:30. Trenér domácích Fiala připustil, že hosté nebyli herně mužstvem z chvostu tabulky. Na šance bylo utkání vyrovnané, góly dávali ale jen domácí.

Třebíč inkasovala branky po hrubých chybách v obraně, které domácí kohouti potrestali. Podobné chyby na straně domácích ovšem Slavisti nepotrestali. V mužstvu hostů chyběl Marek Laš, který se vrátil z hostování do Ústí. Naopak, o další měsíc bylo prodlouženo hostování forvardu Havlíčkovi. Tak jako v letošní sezóně neporazili třebíčští Hradec, tak se to zatím nepodařilo i proti Olomouci. Dalším soupeřem bude ve středu celek Berouna, který Třebíč také ještě letos neporazila. Beroun má pouze sedm bodů náskok na Slavii, tedy utkání o hodně. Přijďte domácí borce povzbudit a dovést ke třem bodům.

Aktualizováno Čtvrtek, 08 Prosinec 2011 13:02