Nacházíte se zde: Home Ze sportu Brož lepší Havlíčka
Brož lepší Havlíčka PDF Tisk Email
Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 11:04

Horácká Slavia ve středu prohrála na nájezdy s Hradcem Králové 1:2. Utkání, které již pro domácí počtrnácté skončilo remízou v základní hrací době, nepřineslo nic převratného. Domácí byli tentokrát lepším celkem, ale ani na potřetí Hradec neporazili. Třebíčští začali náporem, ale první se radovali hosté, zásluhou Brože. Ve druhé třetině domácí Havlem srovnali, víc nedokázali. Třetí třetina přinesla snahu domácích vstřelit vytoužený gól, ale bez úspěchu. Hosté více méně hlídali remízu a ani v prodloužení při přesilovce si nevytvořili tutovku. Jako by byli s remízou spokojeni. Diváky ovšem čekalo zajímavější rozlousknutí zápletky v nájezdech. Hned první proměnil domácí šutér Havlíček. Za hosty srovnal ve druhé Brož. Jelikož ve třetí sérii nikdo nedal, oba úspěšní aktéři jeli znovu ve čtvrté sérii. A oba opět úspěšně. Diváky dostali do správných otáček.

Když se rozjel v páté sérii opět Brož, domácí tušili, že bude opět úspěšný. A nemýlili se. Bohužel svůj třetí nájezd Ondřej Havlíček neproměnil a hosté si odvezli i druhý bod. Jak potvrdil i trenér hostů, domácí byli lepším celkem, ale štěstí přálo hostům. Možná více než štěstí, tak nízká produktivita domácích, kteří měli šance na dvě utkání. Domácím může tento bod moc chybět, protože soupeři okolo v tabulce (Kadaň a Písek) byli úspěšní za tři body. V sobotu zajíždí Třebíč do Olomouce, odkud se body lehce nevozí. Zatím doma podlehli pouze lídru z Ústí. Držme palce…

Aktualizováno Pondělí, 05 Prosinec 2011 11:41