Nacházíte se zde: Home Ze sportu Horácká Slavia – remízový král
Horácká Slavia – remízový král PDF Tisk Email
Pondělí, 14 Listopad 2011 09:00

Další prodloužení přinesl zápas hokejistů Třebíče v Písku. Po výsledku 1:1 v základní hrací době vyhráli domácí na nájezdy. Zápas byl opět excelentním výkonem Šimona Hrubce, který kryl 53 střel domácích. Bod je právě jeho zásluha. Držel první dvě třetiny mužstvo z Vysočiny ve hře. Nebýt jeho, skončilo by utkání mnohem hůře. Pouze ve 32. minutě lovil puk z brány po dorážce Nouzy.  Jedinou povedenou akci za dvě třetiny zakončil minutu před koncem druhé třetiny David Dolníček do tyče. Až ve třetí třetině se hosté vzpamatovali a vyrovnali ve 46. minutě po parádní kombinaci Jakubem Kaniou. Další gól ani v prodloužení nepadl. Postaral se o to Hrubec, když 30 vteřin před koncem prodloužení lapil fantasticky střelu Němečka do prakticky prázdné branky! Nájezdy byly hrou nervů. Nejprve ve druhé sérii proměnil Přibyl. Vyrovnával hned po něm písecký Luňák. Pak proměnil ve čtvrté sérii Dolníček, ale ani Nouza nezaváhal. Poté jel úspěšný exekutor proti Jihlavě Havlíček, ale tentokrát nedal. Za domácí jel opět hrdina utkání Nouza a opět zavěsil. Bonusový bod putoval domácím. Třebíč se stává pomalu remízovým králem soutěže. Vede suverénně s 11 remízami. A to pouze za 22 zápasů. Loni za 30 zápasů naši remizovali pouze 8x. Nutno podotknout, že mužstvo má v sestavě daleko více juniorů. A ani co se týče rozpočtu nepatří k bohatším. Sice se mužstvo trochu propadá, ale stále bodově je jen krok od vyšších pater tabulky. Ve středu hráči doma hostí Benátky a mají co oplácet. Utkání začíná od 17:30. Poženeme hráče za vítězstvím?

Aktualizováno Pátek, 25 Listopad 2011 09:45