Nacházíte se zde: Home Ze sportu Série skončila na domácím ledě
Série skončila na domácím ledě PDF Tisk Email
Pondělí, 07 Listopad 2011 14:11

Dlouhou sérii devíti zápasů Třebíče bez prohry v základní hrací době utnuli v sobotu hráči Litoměřic. Nepříjemný soupeř, který okupuje stejné patro tabulky jako domácí Horácká Slavia. Výsledek 1:3 ukazuje docela spravedlivě dění na ledě. Zápas byl jako na houpačce. První třetina se hrála v režii domácích, jedinou branku dal Stejskal, druhá jasně ve prospěch hostů. Hned v úvodu třetiny vyrovnával Horčička. Ve třetí třetině do poloviny měli navrch domácí, po brance Nováka zase hosté. Závěrečná branka padla při power-play domácích. Výsledek domácí fanoušky nenadchl, stejně jako hra. Přece jen se na mladém týmu projevil náročný program, hrálo se i v pondělí. Jak přiznal po zápase i trenér Pokorný. Nebýt Hrubce, druhá třetina skončila pro domácí hůře. I produktivita týmu v druhé třetině byla bídná. První střelu na Přikryla vyslali třebíčští až ve druhé polovině třetiny. V týmu se neobjevil Lukáš Havel, který cestoval s Třincem do Kladna. Jak už bývá pomalu zvykem, v Třebíči se hráči na hostování chytí a putují zpátky do extraligy. Díky tomu odehráli domácí zápas jen na tři pětky. Reparát mohou složit ve středu, kdy doma hostí Šumperk. Opět se bude hrát o 6 bodů, Draci mají náskok jen dva body. Zápas začíná tradičně v 17:30.

Sledujeme jak se daří Petru Obdržálkovi na Slovensku. V celku Skalice je mu "po slovensky" hej. V produktivitě celé slovenské extraligy je na 15. místě, tabulku vede jeho spoluhráč a slovenská legenda Žigmund Pálffy. Přejeme mu, ať mu to nadále pálí!

Aktualizováno Středa, 09 Listopad 2011 23:01