Nacházíte se zde: Home Ze sportu Horácká Slavia veze tři body
Horácká Slavia veze tři body PDF Tisk Email
Čtvrtek, 03 Listopad 2011 08:44

Zlepšení formy hráčů Třebíče odnesla doma Kadaň. Ve včerejším utkání borci z Vysočiny vyhráli 2:0. Hlavním hrdinou, který přiváděl domácí k šílenství, byl opět gólman Šimon Hrubec. Nepustil za záda žádnou z 36 střel domácích. Ti začali utkání velmi aktivně a první třetina se hrála v jejich režii. Ve druhé třetině však taktovku přebrali hosté. V šesté minutě hráli třebíčští první přesilovku. Lukáš Havel nahodil puk na domácího gólmana, ten ho vyrazil před sebe, přesně tam, kde stál David Dolníček a ten pohotově zavěsil. Z druhé třetiny stojí za zmínku už jen nevybíravý faul loktem domácího Schmidta, za který vyfasoval 5+do konce. Třebíč měla hru pod kontrolou a tak po dvou třetinách byl stav 0:1. Ve třetí třetině jakoby domácím docházel motor, jejich výpady do obraného pásma Třebíče byli bezzubé.

Větší šance měli hosté, hlavně Heřman, jehož technická střela skončila na horní síťce Kaššákovy branky. A protože se domácí k vyrovnání neměli, dorazil Kadaň Martin Dočekal, kterému naservíroval puk z poza branky krásně Martin Čech. Utkání skončilo 0:2 a Šimon Hrubec si připsal první čisté konto v sezóně. Horácká Slavia se tímto vítězstvím dostala už na desáté místo tabulky. Ztrácí dva body na Litoměřice. A právě středočeši jsou sobotním soupeřem na domácím stadionu. Pokud domácí potvrdí vzestup, čeká je devátá příčka. Přijďte je povzbudit! Utkání začíná v 17:30. Na závěr ještě zprávy z tábora domácích. Zdeněk Sedláček už není v kádru Horácké Slavie, stal se kondičním trenérem. Svoji hokejovou kariéru zakonči v dresu Moravských Budějovic. Naopak Marek Laš prodlužuje své hostování z celku Ústí, které mělo skončit v pondělí. Novým druhým gólmanem Slavie se stal Michal Nedvídek.

Aktualizováno Pátek, 18 Listopad 2011 16:20