Nacházíte se zde: Home Ze sportu Další prodloužení, další bod
Další prodloužení, další bod PDF Tisk Email
Úterý, 25 Říjen 2011 07:11

Hráči Horácké Slavie vybojovali na domácím ledě další bod. V prodloužení podlehli Olomouci 1:2. Utkání ukázalo, že rozdíl dvanácti příček v tabulce o utkání nerozhoduje. Domácí hráči vlétli nebojácně do utkání, ale první se radoval soupeř. Ve třetí minutě vstřelil branku Mikel. Ve vyrovnané třetině vyšli domácí naprázdno, i když měli ze hry poněkud více. Do druhé třetiny šli aktivněji hosté. Poslední zápasy je pro Třebíč rozhodující forma gólmana Hrubce, který opět zabránil spoustě branek.  Jako v první třetině i tentokrát aktivnější tým inkasoval. V 33. minutě vyrovnal Tomáš Fořt. Po 200 minutách v brance Olomouce překonal Libora Kašíka! Tento junior ze Zlína je v posledních zápasech oporou Mory. Paradoxně jej překonal vlastní spoluhráč z juniorky.

Bylo vidět, že gól hráče Slavie povzbudil. V dalším průběhu utkání měli navrch hosté. Ve třetí třetině tahali borci z Třebíče za kratší konec a díky Hrubcovi neinkasovali. Že si nemohl stěžovat, napovídá i poměr střel v zápase: 31:57. V prodloužení se hrálo prakticky jen na jednu branku, třebíčskou. Gól nepadl a tak přišli na řadu nájezdy, ve kterých exceloval dvakrát Radim Kucharczyk. Za domácí proměnili Dolníček a Burian, za hosty ještě Šedivý, předloni hráč Slavie. Ve středu zajíždí hráči Slavie do Berouna, který doma neprohrává. A v sobotu přijde derby s Jihlavou. Domácí hráči i fanoušci se těší. Pořadatelé už méně.

Aktualizováno Čtvrtek, 03 Listopad 2011 20:37