Nacházíte se zde: Home Ze sportu V Litoměřicích udeřil hrom!
V Litoměřicích udeřil hrom! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 29 Září 2011 06:57

Horácká Slavie zajížděla na led Litoměřic s jasným cílem. Po výhře nad Kadaní, chtěla dovézt body i ze středních Čech. Výsledek ovšem nedopadl podle představ a třebíčští prohráli 4:2. Výsledek ještě lichotivý. Domácí nastoupili do branky s oporou Dušanem Salfickým a do hry přišel z Ústí Jan Kloz. Tito dva byli nakonec hlavními aktéry utkání. Třebíč začala netakticky a už ve třetí minutě hráli oslabení 3:5. V přesilovce Kloz nastřelil tyč Hrubcovy branky. Hosté se ubránili. O několik minut později hráli přesilovku 5:3 hosté a Rangl střelou od modré dostal Třebíč do vedení. Zbytek třetiny měli šance spíše domácí. Do druhé třetiny šli domácí ještě aktivněji než do první a za čtyři minuty bylo srovnáno, když právě Kloz našel perfektně Kříže, 1:1. Hrom ovšem udeřil ve třicáté minutě. Trval pouze 9 vteřin. Během nich vstřelili domácí dvě branky a hosté padli na kolena. Trenér si vzal oddechový čas.

Bohužel dozvuky hromu následovali a za minutu bylo 1:4! Mimochodem střelcem třetího gólu opět Jan Kloz. Hosté se dostali do ojedinělé šance v 38. minutě, kdy David Dolníček snížil na 2:4. Ve třetí třetině si domácí hlídali náskok a ojedinělé šance likvidoval Salfický. Hosté se nedostali ani do žádného tlaku a bylo zbytečné odvolávat i brankáře. Prostě na domácí tentokrát neměli. Domácí přestříleli hosty 43:26 a bohužel hosté opět zvítězili v počtu vyloučených 7:5. Jak stručně zhodnotil utkání trenér Novák: „ K zápasu není třeba žádný komentář, Litoměřice nás přehráli!“. V sobotu hrají hráči Horácké Slavie v Šumperku, který prohrál 5:2 v Mostě. Úkol je jasný, získat zpět sebevědomí a přivézt alespoň bod. Podaří se?

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Říjen 2011 09:35