Nacházíte se zde: Home Ze sportu Slavia opět bez bodu!
Slavia opět bez bodu! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 22 Září 2011 07:20

Ani druhé domácí utkání Horácké Slavie nepřineslo vytoužené body. S celkem Berounských Medvědů prohrála 2:3. Přijatelný soupeř byl v tomto utkání šťastnější, určitě nebyl lepším celkem. Celé utkání bylo velmi neurovnané, ovlivněné mnoha vyloučeními, zejména na straně domácích. Třebíč šla do zápasu odhodlaně a hned na úvod sevřela Berounské v jejich pásmu a měli vyložené šance. Bez úspěchu. Když se hra trochu vyrovnala, udeřili domácí a Martin Sobotka otevřel skóre. Další šance zlikvidoval Dominik Furch v brance hostí, bývalá jednička pražské Slavie. V 11. minutě bylo ovšem srovnáno, když se ihned po buly trefil Žalčík. Domácí měli opět šance, ale výborný Furch všechny zneškodnil. Dvě minuty před koncem první třetiny udeřili hosté podruhé Rubešem, 1:2.

Do druhé třetiny vstoupili překvapivě aktivněji hosté, ale bez výrazné šance. Když se už zdálo, že domácí půjdou do tlaku, byli zastaveni čtyřminutovým vyloučením.  Hosté ho ovšem sehráli velmi špatně, prakticky se nedostali do šance. Naopak domácí v 38. minutě po krásné brance Vildy Buriana vyrovnali. Stav 2:2 sliboval do třetí třetiny otevřenou partii. Ovšem jen do druhé minuty, kdy domácí udělali obrovskou hrubku, kterou potrestal nejzkušenější hráč hostů Jiří Hašek brankou pod víko. Domácí se snažili o vyrovnání a šance měli i při další čtyřminutové přesilovce hostů. Vilda Burian poté nastřelil tyč. V závěru už hosté jen drželi stav, snažili se nepustit domácí do zakončení a ti se nedostali ani k power-play. Trenér domácích Novák poznamenal: „dnes jsme udělali tolik chyb, že jsme si snad ani vítězství nezasloužili.“  Před hráči je nyní derby v Jihlavě a to může být rozhodující pro další vývoj. Pokud odehrají dobrý zápas, nastartuje je to do dalších zápasů. Pokažené utkání přinese další deku do psychiky hráčů. Fanoušci, jeďte podpořit Horáckou Slavii na led do Jihlavy a ukázat, že svým hochům věříme!

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Říjen 2011 09:41